Manifest S01E09: Dead Reckoning

S01E09: Dead Reckoning

S01E09: Dead Reckoning

Poté, co Ben a Michaela riskují vše pro to, aby zachránili ostatní zmizelé pasažéry, se jejich mise nepovede podle plánu a ne všichni z toho vyváznou živí. Zničující výsledek tlačí Bena a Grace dál od sebe, zatímco Michaelu a Jareda blízko k sobě.

27.11.2018
5 970 000
43 minut

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Warriorn

Ze začátku to vypadalo konečně zase lépe, ale hned jsme se vrátili k rodinným poutům a milion let starému „twistu“. Už jenom zbývá, aby otočila ta s tím výzkumem a budeme doma…

3.12.2018 | 17:40:21
RedRose

Konečně se něco děje! Vance je nakonec fakt škoda. Grace mi brutálně leze krkem už několik dílů!! Že by mohl Krasoň skončit u Saanvi jsem si říkal už ve druhém díle, potom jsem to zavrhnul, ale možná…?! Mick mě už taky delší dobu nebaví, ten její trvale až útrpný výraz je už otravný… „všechno je to moje vina“ a její teorie, že mluví s voláním a že komu o tom řeknou, tak okamžitě zemře mi přijdou ujeté, takže doufám, že to tak není… Celkově se to ale dalo do pohybu, ještě je tu i spousta neznámých pasažérů, tak snad to k něčemu bude…

1.12.2018 | 7:47:32
antty

Skvělý díl, tolik akce, že fnukací scéna se v tom úplně ztratila. Cal je v ději naprosto nevyzpytatelný element, jak je tam našel, to bylo pěkný :) Na konci jsem čekal twist, ale ne tenhle. Ale pořád si myslím, že jistý Bobby ještě do děje zasáhne. Ještě by to chtělo rozšířit záběr na další pasažéry, mohli by děj trochu víc rozvětvit.

webmaster
30.11.2018 | 21:45:36
memar

Toto už sa začína podobať na seriál. Grace je fakt p..a. Ben skončí asi u Sanvii.

30.11.2018 | 21:20:30
jasonpileek

Super. První tři epizody už začínali vypadat na soup-operu a pak to najednou nabralo úžasný manévr. Tohle mám fakt rád :) Dnes jsem z toho cítil Travelers vibrace :-)

28.11.2018 | 23:26:55
Zira

Tak to byl masakr. Začíná se nám to pěkně kupit na sebe, emoce létají všude kolem. Nasranost na Grace mě pořád nepřešla. Prostě tu postavu nemusim, ale herečka ji hraje dobře. Štve mě, jak se k Benovi chová, jako kdyby za to všechno mohl on. Přitom od návratu se on jen snaží, aby jeho rodina byla v bezpečí. A ona ho teď vykopne, on má za prdelí federály, je bez střechy nad hlavou, bez práce, bez dětí. A to se ani nebudu vyjadřovat na promo k dalšímu dílu, kde mě vytočila ještě víc. :D Ale jinak pecka.

webmaster
27.11.2018 | 20:25:30
Lex Luthor

,Pěkně se to rozjíždí

27.11.2018 | 15:58:38

Manifest
73/100 - 45×

Manifest

Let 828 se 191 pasažéry zmizel a po pěti a půl letech se záhadně vrátil, přičemž cestující nezestárli ani o den. Celý svět řeší tento pozoruhodný příběh cestujících, jejich rodin a přátel, jak se vypořádávají s návratem do světa, který je považoval za mrtvé. Při pokusu se sžít s novým světem, se ale kolem nich začnou dít věci, které nedokáží sami vysvětlit.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Rodinný, Thriller
hrají
Melissa Roxburgh (Michaela Stone), Josh Dallas (Ben Stone), Matt Long (Zeke Landon), Athena Karkanis (Grace Stone), Parveen Kaur (Saanvi Bahl), Luna Blaise (Olive Stone), Jack Messina (Cal Stone), J.R. Ramirez (Jared Williams), Geraldine Leer (Karen Stone), Malachy Cleary (Steve Stone), Victoria Cartagena (Lourdes Williams), Daniel Sunjata (Danny), Elizabeth Marvel (Major), Daryl Edwards (Robert Vance), Francesca Faridany (Fiona Clarke)

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Plakáty hlavních postav ke druhé řadě jsou na světě

Plakáty hlavních postav ke druhé řadě jsou na světě

Už je to nějaká doba, co začala druhá řada mysteriózního seriálu Manifest a ze stanice NBC se rozhodli vypustit oficiální plakáty k hlavním postavám. Líbí se vám?

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců