Manifest S01E09: Dead Reckoning

S01E09: Dead Reckoning

S01E09: Dead Reckoning

Před prahem rodiny Stoneových se objeví zmizelá pasažérka.

cz sk
27.11.2018
5 970 000
43 minut

Oficiální synopse

Poté, co Ben a Michaela riskují vše pro to, aby zachránili ostatní zmizelé pasažéry, se jejich mise nepovede podle plánu a ne všichni z toho vyváznou živí. Zničující výsledek tlačí Bena a Grace dál od sebe, zatímco Michaelu a Jareda blízko k sobě.

Foto: NBC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Warriorn

Ze začátku to vypadalo konečně zase lépe, ale hned jsme se vrátili k rodinným poutům a milion let starému „twistu“. Už jenom zbývá, aby otočila ta s tím výzkumem a budeme doma…

3.12.2018 | 17:40:21
RedRose

Konečně se něco děje! Vance je nakonec fakt škoda. Grace mi brutálně leze krkem už několik dílů!! Že by mohl Krasoň skončit u Saanvi jsem si říkal už ve druhém díle, potom jsem to zavrhnul, ale možná…?! Mick mě už taky delší dobu nebaví, ten její trvale až útrpný výraz je už otravný… „všechno je to moje vina“ a její teorie, že mluví s voláním a že komu o tom řeknou, tak okamžitě zemře mi přijdou ujeté, takže doufám, že to tak není… Celkově se to ale dalo do pohybu, ještě je tu i spousta neznámých pasažérů, tak snad to k něčemu bude…

1.12.2018 | 7:47:32
antty

Skvělý díl, tolik akce, že fnukací scéna se v tom úplně ztratila. Cal je v ději naprosto nevyzpytatelný element, jak je tam našel, to bylo pěkný :) Na konci jsem čekal twist, ale ne tenhle. Ale pořád si myslím, že jistý Bobby ještě do děje zasáhne. Ještě by to chtělo rozšířit záběr na další pasažéry, mohli by děj trochu víc rozvětvit.

redaktor
30.11.2018 | 21:45:36
memar

Toto už sa začína podobať na seriál. Grace je fakt p..a. Ben skončí asi u Sanvii.

30.11.2018 | 21:20:30
jasonpileek

Super. První tři epizody už začínali vypadat na soup-operu a pak to najednou nabralo úžasný manévr. Tohle mám fakt rád :) Dnes jsem z toho cítil Travelers vibrace :-)

28.11.2018 | 23:26:55
Zira

Tak to byl masakr. Začíná se nám to pěkně kupit na sebe, emoce létají všude kolem. Nasranost na Grace mě pořád nepřešla. Prostě tu postavu nemusim, ale herečka ji hraje dobře. Štve mě, jak se k Benovi chová, jako kdyby za to všechno mohl on. Přitom od návratu se on jen snaží, aby jeho rodina byla v bezpečí. A ona ho teď vykopne, on má za prdelí federály, je bez střechy nad hlavou, bez práce, bez dětí. A to se ani nebudu vyjadřovat na promo k dalšímu dílu, kde mě vytočila ještě víc. :D Ale jinak pecka.

webmaster
27.11.2018 | 20:25:30
Lex Luthor

,Pěkně se to rozjíždí

27.11.2018 | 15:58:38

Recenze první řady

Jak jsme ohodnotili první řadu seriálu Manifest?

Jak jsme ohodnotili první řadu seriálu Manifest?

Na konci září minulého roku odstartoval seriál Manifest na stanici NBC a celých pět měsíců jsme sledovali pasažéry letu 828, jak bojují s různými překážkami od jejich příletu po pěti a půl letech. Jak se našim redaktorům seriál líbil, se můžete dozvědět v následujícím článku.

Nepřehlédněte

Manifest byl nejsledovanější premiérou na NBC za posledních 19 let

Manifest byl nejsledovanější premiérou na NBC za posledních 19 let

Premiéra první epizody s názvem Pilot se zapsala do historie stanice NBC, když prolomila rekord v největším nárůstu celkového počtu diváků za posledních 19 let. Kolik diváků se vlastně na premiéru podívalo a kolika epizod se dočkáme?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců