Manifest
76/100 - 72×

Manifest

Let 828 se 191 pasažéry zmizel a po pěti a půl letech se záhadně vrátil, přičemž cestující nezestárli ani o den. Celý svět řeší tento pozoruhodný příběh cestujících, jejich rodin a přátel, jak se vypořádávají s návratem do světa, který je považoval za mrtvé. Při pokusu se sžít s novým světem, se ale kolem nich začnou dít věci, které nedokáží sami vysvětlit.

USA | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
4 sezóny | NBC, Netflix | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Rodinný, Thriller
hrají
Jared Grimes (Adrian), Holly Taylor (Angelina Meyer), Mahira Kakkar (Aria Gupta), Shirley Rumierk (Autumn Cox), Josh Dallas (Ben Stone), Mugga (Bethany Collins), Adriane Lenox (Beverly), Frank Deal (Bill Daly), Jack Messina (Cal Stone), Ty Doran (starší Cal Stone), Daniel Sunjata (Danny), Ellen Tamaki (Drea Mikami), Ali Lopez-Sohaili (Eagan Tehrani), Francesca Faridany (Fiona Clarke)

Zeke Landon

Zeke Landon

Zeke je první ne-pasažér, který vstal z „mrtvých“.

Sezóny 4
2019 - 2023

Zeke je první člověk mimo pasažéry letu 828, který se vrátil rok po té, co byl prohlášen za pohřešovaného. Stejně jako pasažéři neměl ponětí o tom, že uplynul nějaký ten čas od jeho zmizení. Má poměrně záhadnou minulost. Dává si za vinu smrt své mladší sestry, která zemřela na následky pádu, když ji nehlídal.

Matt Long jako Zeke Landon. Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Magdalena888

sympaťák

26.6.2020 | 18:24:08
Dw3st3r

Hrozně sympatickej frajer ,teda alespoň pro mě :D

10.2.2020 | 13:05:22

Nepřehlédněte

Manifest k nám přiletí počtvrté a naposled

Manifest k nám přiletí počtvrté a naposled

Přesně v 8:28 amerického času 28.8. jsme se dozvěděli, že seriál o letadle 828 bude mít 20 epizod a čtvrtá řada bude rozdělena na části. Zároveň bude tato řada zcela poslední a bude odvysílána pouze na Netflixu. Jste rádi, že příběh bude pokračovat?

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama