Manifest Bill Daly

Bill Daly

Bill Daly

Bill Daly byl kapitán letu 828 a byl viněn ze zmizení letadla.

Sezóny 1
2018 -

Právě rozhodnutí kapitána Dalyho proletět bouří zachránilo pasažéry v jeho letadle a poslalo je všechny do budoucnosti. I on dostával volání a byl u výbuchu letadla. Později se snaží najít důkazy o tom, že nemohl za zmizení letadla, nejen média ho totiž obviňují z této události.

To ho následně vede k tomu, že se pokusí zopakovat proletění bouří společně s doktorkou Fionou Clarke, kterou unesl. Jeho pokus se však nepodaří a je sestřelen pro nedovolený vzlet.


Frank Deal jako Bill Daly. Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S02E07: Emergency Exit

Vzhledem k tomu, že má HBO Go seriál na své platformě, nepředpokládali jsme, že se budeme účastnit druhé řady. Bohužel jsem však pozdě dostala informaci, že zatím vysílací práva na druhou řadu nemají, tudíž titulky ke druhé řadě jsou v nedohlednu. Náš tým tohle nemohl předvídat, zapojil se do jiných projektů a překlad titulků rozhodně v lednu neproběhne.

Po dlouhodobém uvážení jsme se nakonec rozhodli překladu druhé řady neúčastnit. Důvodem je nejen malý zájem, ale navíc i fakt, že slovenské titulky jsou plně k dispozici. Pro nás by to byla momentálně zbytečná práce navíc, kterou můžeme vložit do jiných projektů. Děkujeme však za přízeň u první řady.

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Co očekáváme od druhé řady?

Co očekáváme od druhé řady?

Poté, co byla druhá řada oficiálně potvrzena, je na čase si shrnout, co první série zvládla nebo naopak a říct si 10 věcí, které bychom od druhé řady rádi uvítali.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců