Manifest Bill Daly

Bill Daly

Bill Daly

Bill Daly byl kapitán letu 828 a byl viněn ze zmizení letadla.

Sezóny 1
2018 -

Právě rozhodnutí kapitána Dalyho proletět bouří zachránilo pasažéry v jeho letadle a poslalo je všechny do budoucnosti. I on dostával volání a byl u výbuchu letadla. Později se snaží najít důkazy o tom, že nemohl za zmizení letadla, nejen média ho totiž obviňují z této události.

To ho následně vede k tomu, že se pokusí zopakovat proletění bouří společně s doktorkou Fionou Clarke, kterou unesl. Jeho pokus se však nepodaří a je sestřelen pro nedovolený vzlet.


Frank Deal jako Bill Daly. Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Recenze první řady

Jak jsme ohodnotili první řadu seriálu Manifest?

Jak jsme ohodnotili první řadu seriálu Manifest?

Na konci září minulého roku odstartoval seriál Manifest na stanici NBC a celých pět měsíců jsme sledovali pasažéry letu 828, jak bojují s různými překážkami od jejich příletu po pěti a půl letech. Jak se našim redaktorům seriál líbil, se můžete dozvědět v následujícím článku.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Manifest byl nejsledovanější premiérou na NBC za posledních 19 let

Manifest byl nejsledovanější premiérou na NBC za posledních 19 let

Premiéra první epizody s názvem Pilot se zapsala do historie stanice NBC, když prolomila rekord v největším nárůstu celkového počtu diváků za posledních 19 let. Kolik diváků se vlastně na premiéru podívalo a kolika epizod se dočkáme?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců