Uatu

Uatu

Jeden z Pozorovatelů, co sledují multivesmír.

Sezóny 2
2021 -

Základní informace

První řada

Stejně jako jeho druh je Uatu kosmickou bytostí s nezměrnou silou. Pozorovatel si je vědom všech existujících vesmírů v multivesmíru. V komiksech Uatu sídlí v Modré oblasti Měsíce, kde je kyslík a je tam tak možné normálně dýchat. Odtamtud pozoruje Zemi. Navzdory tomu, že Pozorovatelé složili přísahu, že nebudou zasahovat do historických událostí planety, a které by měli dodržovat.

Uatu postupem času pozoruje spoustu vesmírů, jeho hrdiny a jejich příběhy. Ovšem všechny příběhy, které jsme mohli vidět, skončili špatně, jako například s Doctorem Strangem, kde si ho Doctor Strange všimnul a chtěl po něm, aby mu pomohl napravit jeho příběh. Uatu však neposlechnul a nepomohl mu. To se změnilo ovšem díky jinému příběhu, kde Ultron vyhrál a začínal se stávat nejsilnější bytostí ve vesmíru. Nakonec našel čsoprostor, kde Uatu sledoval své příběhy a společně bojovali. Ultron ho nakonec porazil a zaujmul jeho místo. V té chvíli se Uatu obrátil na Strange a poprosil ho o pomoc. Poté vybral několik kandidátů, Doctora Strange, Captain Carter, Thora, Star-Lorda, Erika Killmongera, Gamoru a později i Black Widow, aby se stali Strážci Multivesmíru. Společně porazili Ultrona a poté se vrátili všichni zpět do svých vesmírů. Uatu poté znovu porušil svůj slib a dal Black Widow do světa, kde Loki Zemi a kde stará Black Widow zemřela.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Nakoniec celkom fajn postava.

webmaster
14.11.2021 | 16:22:06

Nepřehlédněte

Seznamte se s Kahhori, nejnovější superhrdinkou ze seriálu What If…?

Seznamte se s Kahhori, nejnovější superhrdinkou ze seriálu What If…?

Ve druhé řadě seriálu What If…? se setkáváme s novou superhrdinkou Marvelu, Kahhori. Jaký bude její příběh a čím se epizoda bude zabývat, se dozvíte v následujícím článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama