Narcos
95/100 - 288×

Narcos

Seriál Narcos je inspirován skutečným příběhem obchodníků s drogami v Kolumbii. V prvních dvou sériích se děj zaměřuje na drogového krále, miliardáře a jednoho z nejobávanějších zločinců na světě Pabla Escobara. Popisuje jeho cestu k ovládnutí obchodu s kokainem nejen v Kolumbii, ale i USA, udržení u moci přes uvěznění, boj s drogovými konkurenty až k samotnému konci. Po smrti Escobara se největším drogovým kartelem stává kartel z Cali. Ve čtvrté sérii se seriál zaměří na drogové kartely v Mexiku.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Dokumentární, Krimi
hrají
José María Yazpik (Amado Carillo Fuentes), Damian Alcazar (Gilberto Rodriguez Orejuela), Francisco Denis (Miguel Rodriguez Orejuela), Alberto Ammann (Pacho Herrera), Pepê Rapazote (Chepe Santacruz Londoño), Pedro Pascal (Javier Peña), Matias Varela (Jorge Salcedo), Michael Stahl-David (Chris Feistl), Boyd Holbrook (Steve Murphy), Wagner Moura (Pablo Escobar)

O čem bude čtvrtá série Narcos?

O čem bude čtvrtá série Narcos?

Třetí série seriálu Narcos byla odvysílaná před několika měsíci a již se začalo spekulovat o čtvrté sérii. Pojďme si shrnout základní informace, které dosud víme.

14 0
2.12.2017

První dvě série seriálu Narcos se zaměřily na drogového krále Pabla Escobara. Na trůnu impéria byl vystřídán Kartelem z Cali, který se nám představil ve třetí sérii. Jak víme, džentlmeni z Cali, jak se Gilbertovi a Miguelovi Rodriguezovým, Chepemu a Pacho Herrerovi přezdívalo, byli na konci série dopadeni a jejich vláda tak skončila.

Ve třetí sérii se Pacho Herrera setkává s Amadem Carillem Fuentesem, který je šéfem Kartelu Juaréz. V několika epizodách Amado přesvědčuje Pacha, aby z byznysu neodcházel, a začal spolupracovat s ním. Zdá se, že právě o Kartelu Juaréz bude čtvrtá série. Tyto spekulace potvrdil i Pepê Rapazote, herec ztvárňující Chepeho, který potvrdil webu Heavy, že čtvrtá série se opravdu bude zaměřovat na tento kartel, který má kořeny v Mexiku. Nastínil také, že by se režiséři mohli vrátit v čase, aby ukázali minulost kartelů v Mexiku, jejich vývoj a nástup k moci.

(Amado Carrillo Fuentes je vůdcem Kartelu Juaréz, foto: Netflix)

Jakkoliv mohou být zprávy o čtvrté sérii povzbudivé, stále nevíme, zda skutečně čtvrtá série bude. Po zabití průzkumníka Netflixu Carlose Muñoze Portala, který hledal v Mexiku vhodné lokace pro natáčení, lze jen spekulovat, jak tato událost ovlivní natáčení přímo na místě. Smrt tohoto pracovníka je stále vyšetřována policií.

Zdrojem pro článek jsou informace webu JOE.

Těšíte se na čtvrtou sérii?

Diskuze /6

mmmm

Čekal jsem, že 4. série bude logicky o North Valley kartelu a ne o nějakých Mexikánech.

3.12.2017 | 20:58:39
Wencek

Zrovna nedávno jsem přemýšlel, zda a pokud ano, tak kdy, se čtvrtá serie začne natáčet. A vzhledem k informaci o smrti člena štábu v Mexiku, mě kartel z Juarézu napadl. Myslím, že by to bylo docela zajímavé.

4.12.2017 | 15:24:07
Wolfinator1

Průser je , že Pablo a Cali byli rozprášený a byli to spíš celebrity co jim asi moc nějaká publicita pak už nevadila a nebo jí přímo vyhledávali, ale u těch bláznů z Juarezu nikdy nevíš, ty naštvat nechceš. Natočíš špatnou scénu a můžeš skončit rozřezán na kusy pověšenej z mostu, nebo v zapálený pneumatice, no a nebo se tak procházíš po městě ( jejich území ) koukáš po lokacích, možná moc čmucháš nebo máš jen smůlu a domů se už taky nevrátíš. Prostě Juarez město s největší kriminalitou na světě snad.

4.12.2017 | 15:55:01
MGTka

Teď na to koukám znova s manželem pěkně od první série. A znova jsem viděla Carilla zemřít, tohle by nikdo neměl zažít dvakrát :'(

:-D

#5 LANNIKILLER
7.12.2017 | 8:09:06
LANNIKILLER

#4 MGTka: Taky mi ho bylo strašně líto… :/

7.12.2017 | 14:00:13
Janis46

4. série oficiálně potvrzena! Bude se odehrávat v Guadalajara a přijde v 2018, přesné datum ještě není

19.12.2017 | 18:03:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Titulky k novému seriálu Narcos: Mexico, najdete na novém webu.

Upoutávka na Narcos: Mexico

Thumbnail Play icon

Reklama

Novinky

O čem bude čtvrtá série Narcos?

O čem bude čtvrtá série Narcos?

Třetí série seriálu Narcos byla odvysílaná před několika měsíci a již se začalo spekulovat o čtvrté sérii. Pojďme si shrnout základní informace, které dosud víme.

Fotky

Fotky

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama