Narcos
95/100 - 285×

Narcos

Seriál Narcos je inspirován skutečným příběhem obchodníků s drogami v Kolumbii. V prvních dvou sériích se děj zaměřuje na drogového krále, miliardáře a jednoho z nejobávanějších zločinců na světě Pabla Escobara. Popisuje jeho cestu k ovládnutí obchodu s kokainem nejen v Kolumbii, ale i USA, udržení u moci přes uvěznění, boj s drogovými konkurenty až k samotnému konci. Po smrti Escobara se největším drogovým kartelem stává kartel z Cali. Ve čtvrté sérii se seriál zaměří na drogové kartely v Mexiku.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Dokumentární, Krimi
hrají
José María Yazpik (Amado Carillo Fuentes), Damian Alcazar (Gilberto Rodriguez Orejuela), Francisco Denis (Miguel Rodriguez Orejuela), Alberto Ammann (Pacho Herrera), Pepê Rapazote (Chepe Santacruz Londoño), Pedro Pascal (Javier Peña), Matias Varela (Jorge Salcedo), Michael Stahl-David (Chris Feistl), Boyd Holbrook (Steve Murphy), Wagner Moura (Pablo Escobar)

Narcos

Narcos je projektem americké streamové služby Netflix, který vytvořili Chris Brancato, Carlo Bernard a Doug Miro. Premiérová epizoda byla odvysílána 28. srpna 2015. Původně měl seriál v roce 2016 skončit, v září tohoto roku však bylo oznámeno, že seriál bude pokračovat dalšími dvěma sériemi.

Předlohou k seriálu Narcos jsou skutečné historické události v Kolumbii v 80. letech, v době, kdy země bojovala s drogovými kartely. Setkáváme se s Pablem Escobarem, který byl chudým klukem z Medellínu, snil však sen, že se jednou stane nejbohatším mužem v Kolumbii a jejím prezidentem. Začal pašovat zboží přes hranice, tento obchod však nebyl zdaleka tak výnosný jako obchod s drogami. Používal metodu boje plata o plomo. Buď svoje protivníky uplatil, pokud to nebylo možné, nechal je zavraždit. Jeho působení se snaží ukončit americká protidrogová agentura DEA a její agenti Steve Murphy a Javier Peña ve spolupráci s kolumbijskou národní armádou a její speciální jednotkou v čele s nesmlouvavým Horaciem Carrillem.

Trailer k první sérii:
Thumbnail Play icon
Trailer k druhé sérii:
Thumbnail Play icon

V hlavních rolích hrají:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Skvělej informovanej seriál, moc se mi líbilo, že konzultovali s Peñou i Murphym. Pedra jako Peñu netřeba ani komentovat, a Wagner Moura jako Escobar byl největším překvapením (s/o Paulině Gaitán), fakt jak někdo napsal, že ho hrál tak dobře, až mu bylo skoro líto, že ho zabili… trefný.

16.4.2023 | 11:07:13
Robert Hunter

Opravdu jsem se nenudil. První dvě série byly pryč opravdu rychle a nestačil jsem se divit. Hodně mne i překvapila 3.série, ze začátku neměla takový kvalitní a pro mne sympatický výkony, ale každej další díl atmosféru stupňoval a bylo to perfektní a nakonec musím pochválit všechny série, rozhodně doporučuji, málo se v takovým žánru hledá takhle kvalitní počin.

23.1.2021 | 0:17:31
Dark Angel

20 % za Pedra Pascala, 20 % za informovanosť o živote Pabla Escobara a všetkého čo si jeden človek dovolil voči vláde a celej krajine. Celkovo ma to veľmi neoslovilo, často nudilo a mal som pocit že tam vyvraždili polku Kolumbie…

28.7.2019 | 22:07:10
SemTteXx

Nejlepší seriál o narkomafii rozhodne!

12.5.2019 | 12:54:12
kalon

hmmm, tak tohle mi fakt nesedlo

3.2.2019 | 8:38:13
mog

excelentní seriál…víc netřeba k tomuto luxusnímu dílu dodávat

13.1.2019 | 20:45:17
PRINC180

Asi nejlepší seriál o narkomafii musím dát 100%.

17.11.2018 | 14:39:53
Abe

seriál jako takový ujde, ale bez skrupulí se tam zabíjejí zvířata a na to já koukat nemusím, viděl jsem dva díly a víc ani nechci…

26.3.2018 | 23:24:59
Parzival

Vynikající seriál, který si drží svou kvalitu na vysoké úrovni.

redaktor
18.11.2017 | 23:18:51
LuKe_zDv

prave sem dokoukal treti serii a musim rict ze LUXUS… uz se tesim na 4. :) ted jdu zkusit El Chapo.

9.10.2017 | 23:52:06

Stav překladu

Titulky k novému seriálu Narcos: Mexico, najdete na novém webu.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Upoutávka na Narcos: Mexico

Thumbnail Play icon

Novinky

O čem bude čtvrtá série Narcos?

O čem bude čtvrtá série Narcos?

Třetí série seriálu Narcos byla odvysílaná před několika měsíci a již se začalo spekulovat o čtvrté sérii. Pojďme si shrnout základní informace, které dosud víme.

Fotky

Fotky

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama