Narcos Javier Peña

Javier Peña

Javier Peña

Peña se narodil v Texasu a v roce 1984 se stal speciálním agentem DEA. V roce 1989 byl dobrovolně přeložen do Bogoty, kde měl vyšetřovat Pabla Escobara. Byl spojkou mezi DEA a kolumbijskou policií. Na konci připustil, že dopadení Escobara bylo pro něj osobní záležitostí, protože Pablo zabil mnoho jeho přátel.

Sezóny 2
2015 -

PROPOJENÍ S LOS PEPES

Tajná spolupráce mezi členy speciálních jednotek a drogovými konkurenty Pabla Escobara byla s určitostí prokázána. Národní archiv publikoval v roce 2008 zprávu CIA, která uváděla řadu důkazů propojení zločinců a teroristů, kteří byli nebezpeční stejně jako samotný Escobar a policie. Javier Peña nebyl ten, který přímo komunikoval s donem Bernou. Předobrazem jeho postavy byla všeobecná korupce. Nikdy nebyli známi ti policisté speciálních sil, kteří předávali informace kriminálníkům. Bývalí členové Los Pepes však určité informace médiím sdělili. Carlos Ramon Zapata řekl v jednom rozhovoru, že šéf odboru bezpečnosti Kolumbie Miguel Alfredo Maza Márquez byl jejich člověk. Poskytl členům Los Pepes bezpečný průchod, aby nemohli být zatčeni. Uvedl také, že agenti DEA jim pomáhali s vybavením, aby mohli operovat mimo zákon.

Thumbnail Play icon

OBCHOD S DROGAMI MUSÍ POKRAČOVAT

Javier Peña skutečně musel odletět do Miami v době, kdy byl Escobar zabit, nebylo to však kvůli vyšetřování jeho osoby pro propojení s Los Pepes. Peña ztělesnil všechny úplatné policisty, kteří byli propojeni s kriminálníky. Letěl do Miami prověřit informaci, že Escobar uprchl do tohoto města. Poté, co se dozvěděl o jeho smrti, zaměřil se na další narkobarony, tentokrát z kartelu z Cali.


Thumbnail Play icon

Zdroj: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MichalFingerhutOV

Nejlepší! Oberyn:) Jednoznačně!

17.5.2020 | 22:21:36
Dark Angel

Najlepší! Oberyn :D

17.7.2019 | 23:51:19
DamianaFrey

Červená zmija <3

6.8.2017 | 21:16:24
tunky

Super postava, skvělý herec.

1.5.2017 | 23:50:14
WILLIAM_MOINSPIELD

TOPPPPPPPPPPPPP­PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP­PPPPPPPPPPP

15.12.2016 | 11:37:24
Madafaka888

Oberyn Martell :D

22.7.2016 | 16:21:15

Stav překladu

Titulky k novému seriálu Narcos: Mexico, najdete na novém webu.

Upoutávka na Narcos: Mexico

Thumbnail Play icon

Reklama

Novinky

O čem bude čtvrtá série Narcos?

O čem bude čtvrtá série Narcos?

Třetí série seriálu Narcos byla odvysílaná před několika měsíci a již se začalo spekulovat o čtvrté sérii. Pojďme si shrnout základní informace, které dosud víme.

Fotky

Fotky

Reklama

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás