Narcos S03E09: Todos Los Hombres del Presidente

S03E09: Todos Los Hombres del Presidente

S03E09: Todos Los Hombres del Presidente

David následuje svůj instinkt ohledně zrady Jorgeho. Peña odhalí korupci, která se skrývá v kolumbijské vládě. Miguel je podruhé chycen, tentokrát však navždy.

cz sk
1.9.2017
48 minut

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Erzik

Napínavé jak kšandy..

redaktor
1.3.2019 | 11:29:05
SedllY

Škoda, že Chepe nedostal více prostoru, scény s ním vždy super. :D

1.6.2018 | 9:45:31
tomasgeryk

Váhal jsem, jestli dát 100 nebo 80 %. V žádném případě kvůli nedostatku napětí nebo akce, a už vůbec ne kvůli nepropracovanému ději. Jen mi docela často (nevím proč) vadí příběhy, kde se nikomu z (důležitých) dobrých nic nestane a všichni špatní jsou buď zatčeni nebo mrtví. Prostě by to chtělo trochu reality, aspoň nějaké vážnější zranění, aby mohl být člověk trochu napjatý, kdo z těch dobrých přežije (a kdo eventuálně ne)… V mnohem větší míře mi tohle vadilo u The Untouchables, kde parta Eliotta Nesse všechny zločince zneškodnila a ti trotlové od Al Capona nebyli schopní ani jednoho federála trefit. Bohužel mi přijde, že tady se schyluje k něčemu podobnému. Nemusí hned všichni umírat, ale když jedna strana beze ztrát totálně zdecimuje tu druhou, no nevím…

11.10.2017 | 18:00:06
kbenes

Hodně dobrý! Po první epizodě nové série AHS, přijemný zpestření dne. =D

8.9.2017 | 20:13:27
LANNIKILLER

Jedna z nejlepších epizod vůbec

redaktor
4.9.2017 | 18:27:21

Narcos
95/100 - 246×

Narcos

Seriál Narcos je inspirován skutečným příběhem obchodníků s drogami v Kolumbii. V prvních dvou sériích se děj zaměřuje na drogového krále, miliardáře a jednoho z nejobávanějších zločinců na světě Pabla Escobara. Popisuje jeho cestu k ovládnutí obchodu s kokainem nejen v Kolumbii, ale i USA, udržení u moci přes uvěznění, boj s drogovými konkurenty až k samotnému konci. Po smrti Escobara se největším drogovým kartelem stává kartel z Cali. Ve čtvrté sérii se seriál zaměří na drogové kartely v Mexiku.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Dokumentární, Krimi
hrají
Alberto Ammann (Pacho Herrera), Wagner Moura (Pablo Escobar), Damian Alcazar (Gilberto Rodriguez Orejuela), Maurice Compte (Horacio Carrillo), Francisco Denis (Miguel Rodriguez Orejuela), Pedro Pascal (Javier Peña), Boyd Holbrook (Steve Murphy), Diego Cataño (Juan Diego "La Quica" Diaz),

Stav překladu

Titulky k novému seriálu Narcos: Mexico, najdete na novém webu.

Upoutávka na Narcos: Mexico

Thumbnail Play icon

Reklama

Novinky

O čem bude čtvrtá série Narcos?

O čem bude čtvrtá série Narcos?

Třetí série seriálu Narcos byla odvysílaná před několika měsíci a již se začalo spekulovat o čtvrté sérii. Pojďme si shrnout základní informace, které dosud víme.

Fotky

Fotky

Reklama

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás