Narcos Gustavo Gaviria

Gustavo Gaviria

Gustavo Gaviria

Gustavo Gaviria byl nejbližším spolupracovníkem Pabla Escobara, jeho bratrancem a finančním mozkem Medellínského kartelu. Spolu s Pablem začínal svoji zločineckou kariéru pašováním zboží v náklaďácích. Byl stejně dobrým obchodníkem jako Pablo, ale méně viditelným na veřejnosti.

Sezóny 1
2015 - 2015

ESCOBAROVO ZATČENÍ

Jak víme, Pablo Escobar byl v roce 1976 zatčen. Detaily zatčení nám však nejsou známy, o zatčení víme díky policejnímu portrétu. Nebylo to kvůli tomu, že by vrazil na policejní stanici a dožadoval se po policistech určitých úkonů. Ve skutečnosti byl Pablo spolu s Gustavem a dalšími kumpány zatčen při převozu kokainu z Ekvádoru. Poté, co byli policejní hlídkou zastaveni, se snažili policisty uplatit. Ti však úplatek odmítli a zatkli je za pokus je podplatit. Escobar se postaral o všechny policisty takovým způsobem, aby žádný z nich tuto historku nemohl vyprávět. Policisty nechal zabít přímo před jejich domy svými sicarios ve stylu plata o plomo. Znovu již nikdy nebyl zatčen.

GUSTAVOVA SMRT

Gustavo byl zabit speciálními agenty kolumbijské policie při policejní razii v luxusních apartmánech jednoho z kartelů. Není znám žádný milostný vztah mezi Gustavem a Martou Ochoaovou. Tento děj byl do seriálu přidám a nezakládá se tak na skutečné události. Gustavo byl zkrátka v nesprávný čas na nesprávném místě. Pravděpodobně byl Gustavo před svojí smrtí zmlácen a mučen policií. Pabla smrt Gustava hluboce zasáhla a vzhledem k okolnostem se nemohl na Gustavův pohřeb dostavil a poslouchal ho tak jen v rádiu.


Zdroj: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tunky

Výborná postava, škoda jeho konce ovšem minulost se přepsat nedá, bohudík i bohužel.

1.5.2017 | 23:51:50
WILLIAM_MOINSPIELD

Bez Gustava byl Pablo v piče :)

15.12.2016 | 11:29:36

Stav překladu

Titulky k novému seriálu Narcos: Mexico, najdete na novém webu.

Upoutávka na Narcos: Mexico

Thumbnail Play icon

Reklama

Novinky

O čem bude čtvrtá série Narcos?

O čem bude čtvrtá série Narcos?

Třetí série seriálu Narcos byla odvysílaná před několika měsíci a již se začalo spekulovat o čtvrté sérii. Pojďme si shrnout základní informace, které dosud víme.

Fotky

Fotky

Reklama

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás