Narcos
95/100 - 289×

Narcos

Seriál Narcos je inspirován skutečným příběhem obchodníků s drogami v Kolumbii. V prvních dvou sériích se děj zaměřuje na drogového krále, miliardáře a jednoho z nejobávanějších zločinců na světě Pabla Escobara. Popisuje jeho cestu k ovládnutí obchodu s kokainem nejen v Kolumbii, ale i USA, udržení u moci přes uvěznění, boj s drogovými konkurenty až k samotnému konci. Po smrti Escobara se největším drogovým kartelem stává kartel z Cali. Ve čtvrté sérii se seriál zaměří na drogové kartely v Mexiku.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Dokumentární, Krimi
hrají
José María Yazpik (Amado Carillo Fuentes), Damian Alcazar (Gilberto Rodriguez Orejuela), Francisco Denis (Miguel Rodriguez Orejuela), Alberto Ammann (Pacho Herrera), Pepê Rapazote (Chepe Santacruz Londoño), Pedro Pascal (Javier Peña), Matias Varela (Jorge Salcedo), Michael Stahl-David (Chris Feistl), Boyd Holbrook (Steve Murphy), Wagner Moura (Pablo Escobar)

Gustavo Gaviria

Gustavo Gaviria

Gustavo Gaviria byl nejbližším spolupracovníkem Pabla Escobara, jeho bratrancem a finančním mozkem Medellínského kartelu. Spolu s Pablem začínal svoji zločineckou kariéru pašováním zboží v náklaďácích. Byl stejně dobrým obchodníkem jako Pablo, ale méně viditelným na veřejnosti.

Sezóny 2
2015 - 2016

ESCOBAROVO ZATČENÍ

Jak víme, Pablo Escobar byl v roce 1976 zatčen. Detaily zatčení nám však nejsou známy, o zatčení víme díky policejnímu portrétu. Nebylo to kvůli tomu, že by vrazil na policejní stanici a dožadoval se po policistech určitých úkonů. Ve skutečnosti byl Pablo spolu s Gustavem a dalšími kumpány zatčen při převozu kokainu z Ekvádoru. Poté, co byli policejní hlídkou zastaveni, se snažili policisty uplatit. Ti však úplatek odmítli a zatkli je za pokus je podplatit. Escobar se postaral o všechny policisty takovým způsobem, aby žádný z nich tuto historku nemohl vyprávět. Policisty nechal zabít přímo před jejich domy svými sicarios ve stylu plata o plomo. Znovu již nikdy nebyl zatčen.

GUSTAVOVA SMRT

Gustavo byl zabit speciálními agenty kolumbijské policie při policejní razii v luxusních apartmánech jednoho z kartelů. Není znám žádný milostný vztah mezi Gustavem a Martou Ochoaovou. Tento děj byl do seriálu přidám a nezakládá se tak na skutečné události. Gustavo byl zkrátka v nesprávný čas na nesprávném místě. Pravděpodobně byl Gustavo před svojí smrtí zmlácen a mučen policií. Pabla smrt Gustava hluboce zasáhla a vzhledem k okolnostem se nemohl na Gustavův pohřeb dostavil a poslouchal ho tak jen v rádiu.

Zdroj: Netflix

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tunky

Výborná postava, škoda jeho konce ovšem minulost se přepsat nedá, bohudík i bohužel.

1.5.2017 | 23:51:50
WILLIAM_MOINSPIELD

Bez Gustava byl Pablo v piče :)

15.12.2016 | 11:29:36

Stav překladu

Titulky k novému seriálu Narcos: Mexico, najdete na novém webu.

Upoutávka na Narcos: Mexico

Thumbnail Play icon

Reklama

Novinky

O čem bude čtvrtá série Narcos?

O čem bude čtvrtá série Narcos?

Třetí série seriálu Narcos byla odvysílaná před několika měsíci a již se začalo spekulovat o čtvrté sérii. Pojďme si shrnout základní informace, které dosud víme.

Fotky

Fotky

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama