Narcos Gustavo Gaviria

Gustavo Gaviria

Gustavo Gaviria

Gustavo Gaviria byl nejbližším spolupracovníkem Pabla Escobara, jeho bratrancem a finančním mozkem Medellínského kartelu. Spolu s Pablem začínal svoji zločineckou kariéru pašováním zboží v náklaďácích. Byl stejně dobrým obchodníkem jako Pablo, ale méně viditelným na veřejnosti.

Sezóny 1
2015 - 2015


ESCOBAROVO ZATČENÍ

Jak víme, Pablo Escobar byl v roce 1976 zatčen. Detaily zatčení nám však nejsou známy, o zatčení víme díky policejnímu portrétu. Nebylo to kvůli tomu, že by vrazil na policejní stanici a dožadoval se po policistech určitých úkonů. Ve skutečnosti byl Pablo spolu s Gustavem a dalšími kumpány zatčen při převozu kokainu z Ekvádoru. Poté, co byli policejní hlídkou zastaveni, se snažili policisty uplatit. Ti však úplatek odmítli a zatkli je za pokus je podplatit. Escobar se postaral o všechny policisty takovým způsobem, aby žádný z nich tuto historku nemohl vyprávět. Policisty nechal zabít přímo před jejich domy svými sicarios ve stylu plata o plomo. Znovu již nikdy nebyl zatčen.

GUSTAVOVA SMRT

Gustavo byl zabit speciálními agenty kolumbijské policie při policejní razii v luxusních apartmánech jednoho z kartelů. Není znám žádný milostný vztah mezi Gustavem a Martou Ochoaovou. Tento děj byl do seriálu přidám a nezakládá se tak na skutečné události. Gustavo byl zkrátka v nesprávný čas na nesprávném místě. Pravděpodobně byl Gustavo před svojí smrtí zmlácen a mučen policií. Pabla smrt Gustava hluboce zasáhla a vzhledem k okolnostem se nemohl na Gustavův pohřeb dostavil a poslouchal ho tak jen v rádiu.


Zdroj: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tunky

Výborná postava, škoda jeho konce ovšem minulost se přepsat nedá, bohudík i bohužel.

1.5.2017 | 23:51:50
WILLIAM_MOINSPIELD

Bez Gustava byl Pablo v piče :)

15.12.2016 | 11:29:36

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Titulky

Epizoda S03E10: Going Back to Cali

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá titulkomat.

Reklama

Upoutávka na třetí sérii

Thumbnail Play icon

Novinky

Miguel Ángel Silvestre si zahraje ve třetí sérii Narcos

Miguel Ángel Silvestre si zahraje ve třetí sérii Narcos

Znáte ho především ze seriálu Sense8, tentokrát se představí ve třetí sérii Narcos, kde si tento španělský herec zahraje člena kartelu, který bude mít na starosti praní špinavých peněz. Co si myslíte o nové posile Narcos? Napište nám do komentářů.

Fotky z natáčení

Fotky z natáčení

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás