Nightflyers
73/100 - 36×

Nightflyers

Příběh je zasazen do budoucnosti, kdy je Země na pokraji zničení, a proto se posádka průzkumníků nalodí na nejmodernější loď v galaxií. Posádka z Nightflyeru nalézá mimozemskou loď, ve které by se mohl nacházet klíč k jejich přežití. Čím blíž se blíží ke svému cíli, tím víc si uvědomují, že by se mohlo jednat o past, kterou na ně umělá inteligence nastražila.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Syfy, Netflix | 60 minut
žánr
Hororový, Sci-fi, Thriller
hrají
David Ajala (Roy Eris), Maya Eshet (Lommie), Eoin Macken (Karl D'Branin), Gretchen Mol (Dr. Agatha Matheson), Brían F. O'Byrne (Auggie), Angus Sampson (Rowan), Sam Strike (Thale), Jodie Turner-Smith (Melantha Jhirl)

S01E09: Icarus

S01E09: Icarus

D'Branin zrealizuje svůj plán. Rowan se pokouší přenést přes truchlení a Agatha přichází s pomocnou rukou.

sk
13.12.2018
247 000
1 hodina

Základní info:

Režie: Stefan Schwartz
Scénář: JAmy Louise Johnson
Hrají: Gretchen Mol (Dr. Agatha Matheson), Eoin Macken (Karl D'Branin), David Ajala (Roy Eris), Sam Strike (Thale), Maya Eshet (Lommie), Angus Sampson (Rowan), Jodie Turner-Smith (Melantha Jhirl), Brían F. O'Byrne (Auggie), Aoibhinn McGinnity (Willa), Sonja Nedovic (nováček), Derek Ugochukwu (bezpečák), Laurence Falconer (bezpečák), …


Foto: Syfy, NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Cynthya byla dneska otravnější než obvykle, XO je magor a ještě navíc zrádce, po Erisovi je veta, Thale a Aghata ovládají astrální projekci, cool, Rowanovi slušně hráblo, odnesla to Aghata a nejen ta. Nightflyer je silně poškozen a loď Volcrynů je vlastně jedna obrovská vesmírná bytost, něco jako požírač lodí ve VOY. No nazdar. Konečně jsme viděli dokončení úvodní scény seriálu, moje počáteční obavy se tedy potvrdily, bohužel.

29.1.2019 | 15:53:36
Ronkar

Pořád je to hodně dobré a nové schopnosti L jsou hodně fajn. Vztah mezi Aghatou a Thalem byl pro mě asi nejsilnější zážitek, co se v tomhle seriálu objevilo. Připadá mi, že scéna v úvodu, které se dočkáme právě zde, je bohužel přece jen tlačena trochu uměle. Zkrátka tam chybí víc souvislostí a tvůrci si měly s některými motivy dát víc na čas. Lépe je budovat. Na druhou stranu smrt Aghaty mě hodně mrzí, protože to byla sympatická postava a důvod proč to udělala dává mnohem hlubší smysl, než jak to působí na začátku.

15.12.2018 | 15:41:51
Popoill

Téma a prostředí seriálu včetně hereckého výkonu postav se mi moc líbí. Ale přijde mi to vše nesmírně uspěchané, a proto vše působí nelogicky a uměle. Zvášť pak v této epizodě.

13.12.2018 | 11:15:42

Vesmírné novinky

George R.R. Martin si vychvaluje seriálové zpracování Nightflyers

George R.R. Martin si vychvaluje seriálové zpracování Nightflyers

Seriál z pera úspěšného spisovatele George R.R. Martina spatří za necelý týden světlo světa. Diváci se mnou těšit na děsivou hororovou sérii plnou krve a mrtvých těl, která Mistra smrti příjemně překvapila. Co si o seriálu myslí samotný spisovatel?

Reklama

Posádka objektivem

Posádka objektivem

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama