Nightflyers
73/100 - 36×

Nightflyers

Příběh je zasazen do budoucnosti, kdy je Země na pokraji zničení, a proto se posádka průzkumníků nalodí na nejmodernější loď v galaxií. Posádka z Nightflyeru nalézá mimozemskou loď, ve které by se mohl nacházet klíč k jejich přežití. Čím blíž se blíží ke svému cíli, tím víc si uvědomují, že by se mohlo jednat o past, kterou na ně umělá inteligence nastražila.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Syfy, Netflix | 60 minut
žánr
Hororový, Sci-fi, Thriller
hrají
David Ajala (Roy Eris), Maya Eshet (Lommie), Eoin Macken (Karl D'Branin), Gretchen Mol (Dr. Agatha Matheson), Brían F. O'Byrne (Auggie), Angus Sampson (Rowan), Sam Strike (Thale), Jodie Turner-Smith (Melantha Jhirl)

České titulky k epizodě All That We Have Found

České titulky k epizodě All That We Have Found

Pod vedením @Farflamea jsme pro vás dokončili překlad první série seriálu Nightflyers. České titulky k desáté epizodě pro vás připravili @Farflame, @Myrddin a @Kubc6a. Po zhlédnutí se k nám nezapomeňte vrátit závěrečnou epizodu ohodnotit.

12 0
31.1.2019

Zdroj: Syfy, Netflix

Diskuze /2

Kafka Tamura

Díky za překlad k celé sérce, obzvlášť když to byl pro vás asi trochu porod a dutohlavci z diskuze motivaci jistě zrovna dvakrát nenahrávali.

31.1.2019 | 20:48:51
kingsizeboss

samozřejmě všem děkujeme za překlad celé série, ale dodám pro: Kafka: vono by se možná tolik netrolilo nepsali pí… ale poslední díl této série s cz titulky jsem viděl před týdnem… težko ríct kde to dycky tak dlouho vázne

31.1.2019 | 21:19:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Vesmírné novinky

George R.R. Martin si vychvaluje seriálové zpracování Nightflyers

George R.R. Martin si vychvaluje seriálové zpracování Nightflyers

Seriál z pera úspěšného spisovatele George R.R. Martina spatří za necelý týden světlo světa. Diváci se mnou těšit na děsivou hororovou sérii plnou krve a mrtvých těl, která Mistra smrti příjemně překvapila. Co si o seriálu myslí samotný spisovatel?

Reklama

Posádka objektivem

Posádka objektivem

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama