Penny Dreadful S03E09: The Blessed Dark

S03E09: The Blessed Dark

S03E09: The Blessed Dark

Ethan učiní šokující odhalené ohledně Kaetanay. Monstrum musí učinit rozhodnutí. Sir Malcolm, Ethan, Kaetenay, Seward a Catriona musí bojovat, aby zachránili Vanessu.

cz sk
19.6.2016
551 000
56 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Vanessa jako matka zla moc zlych věci neprovedla ale je škoda že se musela obětovat a Drakula to přežil a je mi lito všech kteři ji měli radi ale divim se Lily že Dorianovi tak lehce odpustila a odešla.

23.9.2020 | 14:32:55
Akara

Souhlasím, že od finále celého seriálu bych možná čekala trochu víc, zvlášť když se jedná o Penny Dreadful. Chtělo by to ještě tak jeden díl. Doufala jsem, že Draculy uvidíme víc a třeba i jeho bestiální podobu, ale jinak s jeho koncem jsem spokojená, po smrti Vanessy už neměl pro co bojovat a tak raději zmizel, vidím to tak, že v životě bude pokračovat tak, jako doposud. Přeci jen v této verzi se jednalo o padlého anděla, stejně jako Lucifer, tak by mi jeho smrt nepřišla příhodná. Jen jsem asi úplně nepochopila jaký nový svět to chtěli vybudovat. Svět temnoty, kde budou jen upíři? A čím by se pak asi živili… Ostatní postavy skončily uzavřeně neuzavřené, mrzí mě, že některé linky neuvidíme dál.

21.9.2020 | 17:39:11
memar

Ako finálny diel série a seriálu slabota, ale fakt nič sa neukončilo a okrem Vanessy všetky linky neukončené.

1.9.2020 | 9:32:48
tominotomino

Díl byl velmi povedený, závěrečná bitva také stála za to. Jen je škoda, že nebyly úplně dořešeny linky několika postav – Co se stalo s Drákulou? Kam šla Lilly? Jak to dopadne s Dorianem? A také jsem si myslel, že poznáme nejen Jekylla, ale i pana Hyda a dozvíme se o něm víc. Kdo ví, třeba se někdy dočkáme spin-offu :) Ale jinak musím pochválit nové ženské postavy – Catrionu a Dr. Seward, které dodaly téhle sérii tu správnou šťávu.

webmaster
2.4.2018 | 19:52:16
Carnage

Hodně špatnej díl a hodně špatná série, spousta linek zbytečná…Dorian nedořešenej a za celou existenci seriálu byl obraz vidět jen jednou, Lily prostě někam odešla, smrt Vanessy nebyla nijak dojemná ani smutná, Drákula – vůbec nevíme kam šel a jak to s nim dopadlo…sorry ale celá tahle sérka se hodně nepovedla ať už řekne autor cokoliv tak z toho smrdí buď zrušení kvůli kvalitě a nebo mu opravdu došli nápady, protože celá třetí sérka bylo vaření z vody…a hodně zahozenej potenciál, škoda…

3.10.2017 | 7:43:33
PatrickD

Škoda, že to byla poslední řada:(

2.9.2017 | 4:55:57
tomasgeryk

U kteréhokoli jiného seriálu bych hodnotil 100 %, ale pro tento prostě nebylo zakončení podle mě dost dobré. Celý seriál byl hlavně o psychologii postav, proto bych se úplně nezlobil, kdyby místo bojové scény prozradili, co se stalo s Draculou, protože i když fyzicky byl až ve 3. sérii, byl de facto od začátku seriálu vedle Vanessy právě on tou hlavní postavou (i když ve 2. sérii jeho vliv trochu klesl). Když pominula temnota, zničilo ho to? Byl zdrcený? Nebo si začal hledat další oběť? I když to vypadalo přesvědčivě, že by Vanessu mohl milovat, nedivil bych se, kdyby to byla jenom hra zvrhlého démona. Naznačit vliv smrti Vanessy na Draculu by stálo pár vteřin, navíc by smrt hlavní postavy byla zasazená do mnohem širšího kontextu. Ale je to samozřejmě jen názor 1 diváka :-)

3.12.2016 | 19:35:00
CHESS

Nádhera! Úžasné zakončení celého seriálu. Důstojné rozloučení, žádné natahování, uzavření všech dějových linek hlavních hrdinů. Jsem naprosto spokojená, ale je mi velmi líto, že se Penny Dreadful, už nevrátí :(

19.11.2016 | 1:08:57
KajuUsS_

Skvělé :) konec mě strašně mrzí ale ještě víc mě mrzí, že Penny Dreadful končí :( :´(

14.9.2016 | 11:58:05
Argetlam Královrah

Nádherná série, kterou jsem zhlédl za 5 dní. Konec, když Mr. Clare (Frankensteinovo monstrum) klečí u hrobu je neuvěřitelně dojemný. Díky kamarádce, která se na to dívala už v červnu, jsem věděl, jak to skončí, takže nejsem překvapený, i tak to bylo super. Nechápu, jak někdo může říct, že se mu to nelíbilo. Jo a to jako vážně někdo neví, kdo je Dorian Gray? To jste nechodili do školy nebo co, proboha? Vždyť je to asi nejznámější klasické dekadentní dílo!!!!!

28.7.2016 | 19:49:03

Penny Dreadful
90/100 - 233×

Penny Dreadful

Scenárista John Logan a režisér Sam Mendes (oba dva se podíleli na bondovce Skyfall) se opět spojili, tentokrát v televizi. A se svým hororovým seriálem zamířili rovnou do Londýna přelomu 19. a 20. století, kde oživili klasické postavy jako jsou Dorian Gray či Viktor Frankenstein.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní
hrají
Eva Green (Vanessa Ives), Josh Hartnett (Ethan Chandler), Timothy Dalton (Sir Malcolm Murray), Harry Treadaway (Viktor Frankenstein), Rory Kinnear (Monstrum), Helen McCrory (Evelyn Poole), Billie Piper (Brona 'Lily' Croft), Simon Russell Beale (Ferdinand Lyle),

Třetí řada

S první fotkou ze třetí řady se vrací Patti LuPone

S první fotkou ze třetí řady se vrací Patti LuPone

Třetí řadu hororového Penny Dreadful uvidíme už příští rok a její natáčení už samozřejmě začalo. V nových epizodách uvidíme kromě starých známých taky nové herce a jednu divácky úspěšnou postavu z druhé řady. Ta se objevila na prvním oficiálním snímku z natáčení.

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny

Reklama

Plakáty

Plakáty

Hlídejte si nás