Perception (Prozíravost) Co nás čeká v poslední čtrnácté epizodě?

Co nás čeká v poslední čtrnácté epizodě?

Co nás čeká v poslední čtrnácté epizodě?

Patříte mezi uzavřenou skupinu fanoušků tohoto seriálu? Jak všichni, kdo ho sledujeme, víme, Perception není pro každýho. Jednoduše není dost akční ani dost cool, aby ho sledovaly tisíce lidí a vzbuzoval prudké diskuze. Přesto té omezené skupině nás, kdo jsme si jej zamilovali, přináší s každým dílem radost a jsme zvědaví, co si tvůrci dál vymyslí. A co náš čeká v poslední epizodě druhé řady?


0 0
17.3.2014

Ve čtrnácté epizodě seriálu Perception nazvané Obsession se Daniel opět stane podezřelým z něčeho, co nespáchal.

Danielova duševní stabilita je zpochybněna a jeho práce je ohrožena, když je obviněn z pronásledování své bývalé přítelkyně, Caroline Newsomové. Jak situace eskaluje, Kate Morettiová se snaží najít skutečného stalkera za pomoci inspektora z Kanady.


Těšíte se na tohle poslední epizodu? Líbila se vám dvojka Daniel a Caroline?

Diskuze /1

alien07tit

Dakujem za titulky ku tomuto serialu. Perception je serial na ktorom som sa nielen pobavil a odreagoval. Ale aj nieco naucil. Je zaujimave pozerat na svet ocami ludi ktori maju trochu inak spraveny mozok. Esta raz vdaka za dobru pracu.

24.3.2014 | 13:21:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Budoucnost seriálu

Seriál Perception byl bohužel po třech řadách zrušen a dalších dílů se již nedočkáme. Patnáctou epizodou dáváme tedy doktoru Danielu Piercovi sbohem.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E15: Run

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Tento díl pro vás překládá Milenka

Viděli jste...

Viděli jste...