Perception (Prozíravost) Informace o 3.řadě

Informace o 3.řadě

Informace o 3.řadě

Jak bylo již prozrazeno v srpnu, Perception dostane třetí řadu. Není divu, když se stal jedním z nejlepších 15 seriálů kabelových televizí. Třetí řada začne již 17. června 2014 (u nás v noci na 18.června). A co o ní zatím víme?


0 0
27.3.2014

Že Perception obnoví pro třetí řadu oznámilo TNT již v srpnu a přineslo nám takový hezký letní dáreček. Třetí řada bude mít celých patnáct epizod, což je další vývoj k lepšímu oproti předchozím řadám. První řada měla pouze deset epizod, druhá řada měla již čtrnáct epizod a v řadě třetí nás čeká patnáct epizod, což je pro všechny fanoušky seriálu určitě skvělá zpráva.

Již od první řady vám na Edně přinášíme titulky. Titulky k první řadě jsem dělala sama a od řady druhé se do překaldateslkého týmu přidali Mathesus a Valada06. Doufám, že ve stejném složení vám budeme přinášet i titulky k řadě třetí, která, jak jsem již zmínila výše, začíná již 17.6.2014 v noci.


O třetí řadě toho zatím samozřejmě moc nevíme, ale již nyní je známo, že nás čeká seznámení s Danielovým otcem Jamesem Alanem Piercem, kterého si zahraje Peter Coyote.

Daniel Pierce je překvapený, když jeho otec James Alan Pierce přijede do města s jistými ohromujícími novinkami. Jelikož je jejich vztah naplněn zlostí z dob minulých, Daniel není touto návštěvou zrovna nadšený.

Jak se na třetí řadu těšíte? Zamilovali jste si tenhle seriálek?

Diskuze /3

pasazer

Já se těším, je to výborný seriál, Daniel to hraje fakt skvěle.....

27.3.2014 | 14:54:36
JajaKuricova

uzasny serial som velmi rada ze to pokracuje a to finale 2 . serie bolo naj

28.3.2014 | 17:29:07
mathesus

Souhlasím. Eric McCormack podává skutečně excelentní výkon. Já jsem osobně moc zvědavý jak to bude pokračovat dál. :-)

1.4.2014 | 17:24:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Budoucnost seriálu

Seriál Perception byl bohužel po třech řadách zrušen a dalších dílů se již nedočkáme. Patnáctou epizodou dáváme tedy doktoru Danielu Piercovi sbohem.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E15: Run

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Tento díl pro vás překládá Milenka

Viděli jste...

Viděli jste...