Perception (Prozíravost) Zajímá vás, co nás čeká ve třetí řadě Perceptionu?

Zajímá vás, co nás čeká ve třetí řadě Perceptionu?

Zajímá vás, co nás čeká ve třetí řadě Perceptionu?

Tak si přečtěte obsahy prvních deseti epizod. Zdá se, že nás čeká plánování svatby.. A kdo budou ti šťastní? To se dočtete dále..


0 0
25.5.2014

Epizoda první: Paris (Paříž)
Perfektní nový život doktora Daniela Pierce v Paříži je náhle obrácen vzhůru nohama, když je osloven FBI, aby pomohl s nebezpečným mezinárodním případem. Mezitím se jeho asistent Max Lewicki a děkan Paul Haley spiknou, aby Pierce dostali zpět do Chicaga.

Epizoda druhá: Painless (Bezbolestně)
Když žalobce v soudní síni záhadně padne mrtvý k zemi, Daniel Pierce a Kate Morettiová vyrážejí na hon na vraha. Mezitím Kate a Donnie udělají pár rozhodnutí týkajících se jejich budoucnosti.


Epizoda třetí: Shiver (Zachvění se)
Poté, co se mladá oběť s vývojovou poruchou stane rukojmím během bankovní loupeže, Kate Morettiová přivede Daniela Pierce, aby promluvil s obětí. Když konečně vypátrají viníka, zjistí, že v případu jde o mnohem více, než o peníze. Mezitím Daniela poctí návštěvou jeho odcizený otec, James, kterého si zahraje Peter Coyote.

Epizoda čtvrtá: Possession (Posednutí)
Kate Morrettiová zavolá Daniela Pierce, aby vyšetřil Elenu Douglasovou (hraje Rya Kihlstedt), ženu, která se přiznala k vraždě a tvrdí, že byla posednuta ďáblem. Mezitím Kate Morettiová a Donnie Ryan plánují svatbu.

Epizoda pátá: Eternity (Věčnost)
Když je proslulý neurolog Landon Jennings nalezen mrtev, Kate Morettiová a Daniel Pierce musí zjistit, jak někdo mohl získat přístup k jeho neproniknutelné studii, aby ho mohl zabít. Lewicki má dvojnásob práce, když se k nim Danielův otec James nastěhuje.

Epizoda šestá: Inconceivable (Neuvěřitelné)
Když je ohlášeno unesené nemluvně, Kate Morettiová pronásleduje únosce a učiní velmi bizardní objev. Jak Daniel a Kate vyšetřují související vraždu, zjišťují, že mohou být i další děti, které potřebují jejich pomoc. Mezitím Kate a Donnie probírají jejich společnou budoucnost, když chce Donnie koupit dům na předměstí.

Epizoda sedmá: Bolero
Poté, co je Daniel Pierce svědkem smrti majitele galerie během instalace videa, přesvědčí Kate Morettiovou, že to ve skutečnosti byla vražda. Jejich pátrání po vrahovi je postaví do středu nestydaté loupeže umění. Jak Daniel pracuje na případu, je nucen přezkoumat svůj vztah s Natalií.

Epizoda osmá: Prologue
Poté, co se pohřešovaný agent FBI objeví mrtvý, Daniel Pierce je nucen čelit jedinému případu, který nedokázal vyřešit. Když zjistí, že vrah je zde stále, Daniel souhlasí, že Kate pomůže, navzdory doporučení své terapeutky doktorky Rosenthalové (hraje hostující hvězda Robert Curtis Brown), která věří, že to pouze zhorší Piercův stav.

Epizoda devátá: Silence (Ticho)
Kate a Donnie se dostanou do křížové palby, když sniper ostřeluje halu federální budovy. Když Daniel Pierce zjistí, že se střelec bojí extra nízké frekvence radiových vln, s Kate se vydají do klidné zóny ve Virginii, kde si myslí, že se střelec ukrývá. Mezitím svůdná žena jménem Shelby Buchananová (hraje Brooke Nevin) přesvědčuje Donnieho, aby kandidoval do politiky.

Epizoda desátá: Dirty (Špinavý)
Když se Donnie ocitá v kompromitující situaci, volá Danielovi pro pomoc. Jak se důkazy proti Donniemu objevují, Daniel a Kate během řešení případu bojují s vlastními obavami a pochybnostmi. Během tohoto chaosu se Daniel musí vypořádat se svým otcem, když někoho napadne.

Těšíte se? Udělaly vám tyhle novinky radost? Potěšil vás vývoj vztahu mezi Donniem a Kate?

Diskuze /2

JajaKuricova

:o , to bude veľmi zaujímavé :D

25.5.2014 | 18:23:12
Valada06

Zajímavé, uvidíme, jaký bude Danielův otec.

webmaster
25.5.2014 | 22:29:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Budoucnost seriálu

Seriál Perception byl bohužel po třech řadách zrušen a dalších dílů se již nedočkáme. Patnáctou epizodou dáváme tedy doktoru Danielu Piercovi sbohem.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E15: Run

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Tento díl pro vás překládá Milenka

Viděli jste...

Viděli jste...