Predator
93/100 - 21×

Predator

Mimozemský lovec, který pravidelně přilétá na Zemi pro svoji kořist, a to ať už na Zemi, nebo světy jiné. Každý, kdo se s tímto lovcem setká, tak má pouze dvě možnosti. Buď se stane lovnou zvěří, nebo sám bude predátorem.

USA | 1987 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | | 120 minut
hrají
Olivia Munn (Casey Bracket), Boyd Holbrook (Quinn McKenna), Yvonne Strahovski (Emily McKenna), Arnold Schwarzenegger (Dutch), Carl Weathers (Al Dillon), Bill Paxton (Jerry Lambert), Laurence Fishburne (Roland Noland), Mahershala Ali (Mombasa), Thomas Jane (Baxley), Sterling K. Brown (Traeger), Jacob Tremblay (Rory McKenna), Trevante Rhodes (Nebraska Williams), Keegan-Michael Key (Coyle), Augusto Aguilera (Nettles)

Hvězda seriálu The Great míří do nového filmu ze světa Predátorů

Hvězda seriálu The Great míří do nového filmu ze světa Predátorů

Režisér Dan Trachtenberg po úspěchu Prey chystá hned dva nové filmy z univerza predátorů. Kromě sequelu předloňského hitu se můžeme těšit i na separátní projekt Badlands. A ten nyní našel hlavní představitelku.

9 1
4.6.2024

Snímek Prey sice řada diváků i kritiků před premiérou na Hulu odepisovala, nakonec se z něj ale vyklubalo příjemné překvapení. Nyní jej mnozí považují za nejlepší film predátoří série hned po originálu. Tento názor s fanoušky sdílí i studio 20th Century Studios, které odkleplo Prey pokračování, v němž by se měla vrátit hlavní hvězda Amber Midthunder a také tvůrčí tým Dan Trachtenberg & Patrick Aison.

Prey resuscitoval skomírající sérii. Foto: 20th Century Studios

Stejní tvůrci se chopí i snímku Badlands, který se rovněž bude odehrávat v univerzu predátorů, pravděpodobně ale v jiném čase a možná i na jiném místě než Prey. Natáčení Badlands by mělo začít ještě během letoška a oproti Prey se počítá s kinopremiérou. Nyní pak film našel i svou hlavní hvězdu.

Stejně jako v Prey i tentokrát tvůrci vsadí na ženskou hrdinku. Tu si zahraje trojnásobná nominantka na Zlatý glóbus Elle Fanning. Mladší sestra Dakoty má za sebou účinkování v obou dílech disneyovky Maleficent, největšího úspěchu ale dosáhla díky seriálu The Great, ve kterém ztvárnila Kateřinu Velikou.

Za Kateřinu byla Elle nominována i na Cenu Emmy. Foto: Hulu

Koho si Elle zahraje a zda vůbec bude útoku predátorů čelit na Zemi se dozvíme v nejbližší době. Natáčení totiž, jak již bylo řečeno, začne v průběhu letoška, aby se stihla premiéra ještě v příštím roce.

Je Elle Fanning tou správnou hrdinkou nového Predátora?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

Predátor: Kořist

Originální název: Prey
Premiéra: 5. srpna 2022 (Hulu & Disney+)
Režie: Dan Trachtenberg
Scénář: Patrick Aison & Dan Trachtenberg
Hudba: Sarah Schachner
Hrají: Amber Midthunder (Naru), Mike Paterson (Big Beard), Nelson Leis (Waxed Mustache), Julian Black Antelope (Kehetu), Dane DiLiegro (Predátor) 

Postavy - Predátor: Evoluce

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější filmy

Yautja

Yautja - Kdo jsou?

Yautja - Kdo jsou?

Predátoři aneb Yaujta, jak se sami nazývají, jsou nebezpečnou mimozemskou civilizací, která v sobě snoubí starobylý, téměř samurajský kodex boje a vyspělou moderní technologii. Jak vypadají, jak spolu komunikují, jaká je jejich společnost? Více v tomto přehledu.

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama