Predator Popis

Predator

Predator

Mimozemský lovec, který pravidelně přilétá na Zemi pro svoji kořist, a to ať už na Zemi, nebo světy jiné. Každý, kdo se s tímto lovcem setká, tak má pouze dvě možnosti. Buď se stane lovnou zvěří, nebo sám bude predátorem.


Populární sci-fi série Predátor vychází ze stejnojmenného filmu Johna McTiernena z roku 1987 v hlavní roli s Arnoldem Schwarzeneggerem. Film popisuje osudy speciálního vojenského komanda, které se v jihoamerické džungli setká s mimozemským lovcem, který je čistě ze sportu jeden po druhém likviduje.

Prvního pokračování se film dočkal v roce 1990, neměl ale zdaleka takový úspěch jako jednička (hlavně kvůli Schwarzeneggerově absenci). Mnohem víc se ale sérii dařilo na poli komiksů či videoher, kde se predátoři setkávali s dalšími oblíbenými sci-fi bytostmi v čele s vetřelci ze stejnojmenné filmové série.


V roce 2004 tak vznikl první snímek ze série Alien vs. Predator, na který díl druhý navazoval o 3 roky později. Tyto filmy však oslovily spíše fanoušky tematických her než původního filmu a skutečně plnohodnotný predátoří snímek tak přišel až v roce 2010 s filmem Predátoři v hlavní roli s Adrianem Brodym.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Arnold a jeho kniha

Total Recall

Ultimativní biografie Arnolda Schwarzeneggera konečně v českém vydání.

Koupit za 339 Kč na www.albatrosmedia.cz

Reklama

Yautja

Yautja - Kdo jsou?

Yautja - Kdo jsou?

Predátoři aneb Yaujta, jak se sami nazývají, jsou nebezpečnou mimozemskou civilizací, která v sobě snoubí starobylý, téměř samurajský kodex boje a vyspělou moderní technologii. Jak vypadají, jak spolu komunikují, jaká je jejich společnost? Více v tomto přehledu.

Predators

Predators

Predators

Legendární zabiják z vesmíru se po dvojdílném crossoveru s vetřelci vrací na samostatnou dráhu. V produkci Roberta Rodrigueze vzniká třetí díl nazvaný lakonicky – Predátoři.

Predátor online