Predator
93/100 - 21×

Predator

Mimozemský lovec, který pravidelně přilétá na Zemi pro svoji kořist, a to ať už na Zemi, nebo světy jiné. Každý, kdo se s tímto lovcem setká, tak má pouze dvě možnosti. Buď se stane lovnou zvěří, nebo sám bude predátorem.

USA | 1987 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | | 120 minut
hrají
Olivia Munn (Casey Bracket), Boyd Holbrook (Quinn McKenna), Yvonne Strahovski (Emily McKenna), Arnold Schwarzenegger (Dutch), Carl Weathers (Al Dillon), Bill Paxton (Jerry Lambert), Laurence Fishburne (Roland Noland), Mahershala Ali (Mombasa), Thomas Jane (Baxley), Sterling K. Brown (Traeger), Jacob Tremblay (Rory McKenna), Trevante Rhodes (Nebraska Williams), Keegan-Michael Key (Coyle), Augusto Aguilera (Nettles)

Predator

Populární sci-fi série Predátor vychází ze stejnojmenného filmu Johna McTiernena z roku 1987 v hlavní roli s Arnoldem Schwarzeneggerem. Film popisuje osudy speciálního vojenského komanda, které se v jihoamerické džungli setká s mimozemským lovcem, který je čistě ze sportu jeden po druhém likviduje.

Prvního pokračování se film dočkal v roce 1990, neměl ale zdaleka takový úspěch jako jednička (hlavně kvůli Schwarzeneggerově absenci). Mnohem víc se ale sérii dařilo na poli komiksů či videoher, kde se predátoři setkávali s dalšími oblíbenými sci-fi bytostmi v čele s vetřelci ze stejnojmenné filmové série.


V roce 2004 tak vznikl první snímek ze série Alien vs. Predator, na který díl druhý navazoval o 3 roky později. Tyto filmy však oslovily spíše fanoušky tematických her než původního filmu a skutečně plnohodnotný predátoří snímek tak přišel až v roce 2010 s filmem Predátoři v hlavní roli s Adrianem Brodym.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Predátor: Kořist

Originální název: Prey
Premiéra: 5. srpna 2022 (Hulu & Disney+)
Režie: Dan Trachtenberg
Scénář: Patrick Aison & Dan Trachtenberg
Hudba: Sarah Schachner
Hrají: Amber Midthunder (Naru), Mike Paterson (Big Beard), Nelson Leis (Waxed Mustache), Julian Black Antelope (Kehetu), Dane DiLiegro (Predátor) 

Postavy - Predátor: Evoluce

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější filmy

Yautja

Yautja - Kdo jsou?

Yautja - Kdo jsou?

Predátoři aneb Yaujta, jak se sami nazývají, jsou nebezpečnou mimozemskou civilizací, která v sobě snoubí starobylý, téměř samurajský kodex boje a vyspělou moderní technologii. Jak vypadají, jak spolu komunikují, jaká je jejich společnost? Více v tomto přehledu.

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama