Predator
93/100 - 21×

Predator

Mimozemský lovec, který pravidelně přilétá na Zemi pro svoji kořist, a to ať už na Zemi, nebo světy jiné. Každý, kdo se s tímto lovcem setká, tak má pouze dvě možnosti. Buď se stane lovnou zvěří, nebo sám bude predátorem.

USA | 1987 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | | 120 minut
hrají
Olivia Munn (Casey Bracket), Boyd Holbrook (Quinn McKenna), Yvonne Strahovski (Emily McKenna), Arnold Schwarzenegger (Dutch), Carl Weathers (Al Dillon), Bill Paxton (Jerry Lambert), Laurence Fishburne (Roland Noland), Mahershala Ali (Mombasa), Thomas Jane (Baxley), Sterling K. Brown (Traeger), Jacob Tremblay (Rory McKenna), Trevante Rhodes (Nebraska Williams), Keegan-Michael Key (Coyle), Augusto Aguilera (Nettles)

Baxley

Baxley

Voják s Tourettovým syndromem, který čas od času upustí sprostou hlášku.

Sezóny 1
2018 - 2018

Baxley se s McKennou poprvé potkal ve vězeňském autobusu, kde se profiloval jako pološílený maniak s dobrým srdcem. Hned při svém prvním střetu s Predátorem pomohl zachránit Casey a následně ji na hotelu oblažil sprostými nadávkami. Při dalších akcích nejprve váhal McKennovi pomoct se záchranou Roryho a později se postavil i proti vojákům projektu Hvězdář. Při finálním střetu s velkým Yautjou mu způsobil velké zranění, ale následně jej monstrum hodilo na strom a vážně jej poranilo. Jelikož byl ve stejnou dobu zraněn i Baxleyho kamaráda Coyle, zastřelili se oba navzájem.

Thomas Jane v roli maniaka Baxleyho. Foto: 20th Century FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bane

Tohoto herce mám rád, ale tady naprosto směšný, v tom horším slova smyslu.

24.9.2018 | 21:31:45
Kothy

Vtipny typek :D

19.9.2018 | 17:27:28

Aktuální film

Predátor: Kořist

Originální název: Prey
Premiéra: 5. srpna 2022 (Hulu & Disney+)
Režie: Dan Trachtenberg
Scénář: Patrick Aison & Dan Trachtenberg
Hudba: Sarah Schachner
Hrají: Amber Midthunder (Naru), Mike Paterson (Big Beard), Nelson Leis (Waxed Mustache), Julian Black Antelope (Kehetu), Dane DiLiegro (Predátor) 

Postavy - Predátor: Evoluce

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější filmy

Yautja

Yautja - Kdo jsou?

Yautja - Kdo jsou?

Predátoři aneb Yaujta, jak se sami nazývají, jsou nebezpečnou mimozemskou civilizací, která v sobě snoubí starobylý, téměř samurajský kodex boje a vyspělou moderní technologii. Jak vypadají, jak spolu komunikují, jaká je jejich společnost? Více v tomto přehledu.

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama