Pretty Little Liars (Prolhané krásky)
87/100 - 471×

Pretty Little Liars(Prolhané krásky)

Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Rodinný
hrají
Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)

Alisonino tajné dvojče! Je to pravda nebo ne?

Alisonino tajné dvojče! Je to pravda nebo ne?

POZOR, ČLÁNEK MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY! Včera jsme uveřejnili rozhovor s producentem PLL, který se v jedné z odpovědí zmiňoval o dvojčeti. Také jste úplně mimo obraz a nevíte, o čem mluvil? Tento článek Vám to osvětlí.

4 0
28.10.2012

Záhada kolem Alisoniny smrti je už od začátku seriálu. A nejen kolem její smrti, Aliin život byl plný tajemství a záhad. Máme pro Vás další bombu – Alison měla nejspíše dvojče!

Včera jsme vydali článek Producent seriálu odpověděl na 16 otázek týkajících se Halloweenského speciálu! a ve dvou otázkách producent zmiňoval dvojče. Nevíte o co jde, že? Proto je tu tento článek, který by měl ono tajemné dvojče objasnit.

Zde je šest důkazů, domněnek a předpokladů o tom, že Alison má tajné dvojče!

Stalo se to v knihách.

Myšlenku o dvojčeti jsme si nevymysleli jen tak. V knihách má Ali skutečně dvojče, Courtney, která je psychicky narušená. Alison jí zavraždila poté, co je Courtney podvedla. Vydávala se za ní a Alison místo ní poslali do ústavu pro duševně choré. Pochybujeme, že to bude úplně stejné jako v knihách, ale scénáristi se knihou nechali inspirovat (zde to není domněnka, Oliver Goldstick to v již zmiňovaném rozhovoru potvrdil).

Sanatorium Radley.

Když už mluvíme o knihách, Aliina sestra byla nějakou dobu držena v sanatoriu jménem Radley. To, že je Radleyho Sanatorium i v seriálu, nasvědčuje tomu, že se dvojče objeví. I když je možné, že scénáristi zvolili stejný název jen proto, aby udělali radost fanouškům knih.

Příběh o vraždě dvojčete.

Halloweenská epizoda v minulé sérii (s02e13 – The First Secret) začínala tím, jak Ali vypráví strašidelnou historku o dívce, která zavraždila své dvojče a poté byla přesunuta do ústavu. Jistě, může to být jen táborákový příběh, ale v Rosewoodu může být cokoliv a kdokoliv stopa, takže to nemůžeme odsunout stranou.

Rodinná fotografie.

V Halloweenské epizodě byla ještě jiná stopa – na Alisonině zdi byla fotografie Jasona a vypadalo to, že je tam s Alison a na druhé straně je její dvojče.

Je tu ještě spoustu věcí, které o Alison nevíme.

Sasha Pieterse řekla, že je toho ještě mnoho, co se o Alison dozvíme. Také řekla, že se všechno spojuje bláznivým způsobem. Tajné dvojče je dost bláznivé, ne?

Dívka v okně.

V Pilotu seriálu viděla Spencer blonďatou dívku v okně domu DiLaurentisových a chvíli si myslela, že to byla Ali. Co když to místo toho bylo Alisonino dvojče? To by vysvětlovalo nedořešené nejasnosti.

Díky rozhovoru víme, že dvojče se v seriálu opravdu objeví! Teď je otázka, která z těchto domněnek je pravdivá.

A co si o tajemném dvojčeti myslíte vy?

Zdroj: Freeform, ABC Family

Diskuze /3

stepule

Kde přesně, že to na Allisonině zdi visí ta rodinná fotka?

28.10.2012 | 11:08:40
TerkaAndy

stepule: http://img265.imageshack.us/…019at221.png (v pravém horním rohu)

28.10.2012 | 17:45:32
stepule

super =) děkuju

29.10.2012 | 8:01:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama