Pretty Little Liars (Prolhané krásky)
87/100 - 471×

Pretty Little Liars(Prolhané krásky)

Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Rodinný
hrají
Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)

Exkluzivní rozhovor s Keeganem Allenem - jak se bude vyvíjet zbytek třetí série?

Exkluzivní rozhovor s Keeganem Allenem - jak se bude vyvíjet zbytek třetí série?

POZOR ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY! Keegan Allen hovoří o Tobyho „šílené“ motivaci a „příšerném“ způsobu, jakým se Spencer dozví pravdu.

10 0
3.1.2013

Jedním z nejšokujících momentů byl rozhodně ten, kdy jsme zjistili, že je Toby (Keegan Allen) členem –A týmu a všichni chceme vědět, jak to bude v zimní části 3. série pokračovat.


Nedávno měl Wetpaint Entertainment šanci s Keeganem chatovat a on prozradil, jaké jsou Tobyho motivace, jak o něm Spencer zjistí pravdu, co můžeme očekávat od finále a další.


Při premiéře to vypadalo, že jsi zdokonalil svůj ďábelský pohled!
Jo, můj ďábelský pohled! Pracoval jsem na něm.

A začneme v bodě, kde jsme skončili o Halloween?
Život v Rosewoodu se změní všem po všech těch tragédiích, co se v poslední době staly. Emily (Shay Mitchell) se vyrovnává se zabitím Natea. Aria (Lucy Hale) a Ezra (Ian Harding) budou prožívat spoustu dramat a Caleb (Tyler Blackburn) se bude zabývat rodinnými problémy. Pro jednu z dívek budou změny větší než pro ostatní, nebudu říkat kdo to je, ale po konci sezóny je to docela zřejmé.
Mona (Janel Parrish) je propuštěna ze sanatoria a vrací se na střední. Otázka je, zda je vyléčená nebo to dál hraje? V následujících 11 dílech je důležitou částí –A týmu. Bojují špinavě. Mona a Toby budou často pohromadě a –A tým dostane všechny lhářky do kouta. –A tým si hodně zahrává se Spencer (Troian Bellisario) a odtlačí jí. Troian je strašně talentovaná herečka. Oni jsou teda všechny holky talentované, ale s Troian jsem pracoval nejvíce, a tak jsem mohl vidět jak se vyvíjí a její postava se ke konci této série vyvíjí nejvíce.
Marlene King řekla, že Spencer zjistí, že je Toby –A, a to je po všech těch zradách opravdu vrchol. Ten způsob, kterým to zjistí je opravdu smutný. Je to tak smutné, že kdybych do toho byl zapojen (myslím to tak, že kdyby tam byl Toby, Spencer a Keegan), tak bych Tobyho zmlátil. Asi bych v tu chvíli ztratil rozum, protože je to opravdu zlé. Je to hnusné a zlé a zjistíme proč. Dozvíme se spoustu odpovědí a otázek je opravdu hodně už od první série.

Už víme co je zač, ale ještě nevíme, proč je Toby zlý. Říkáš tedy, že se dozvíme, proč terorizoval svojí přítelkyni?
Dozvíte se, proč terorizoval všechny. Když jsem zjistil, že je Toby –A, byl jsem z toho dlouho znepokojen. Celou dobu byl v seriálu strašně hodný a morální. Marlene z něj udělala dokonalého a pravdomluvného přítele, a teď to takhle zničí.
Myslím si, že je to dokonalé. Je to opravdu chytře udělané, protože takhle si to každý přebere podle sebe, což je u seriálu hlavní účel – donutit všechny sledovat každý díl a chtít vidět víc. Ale trápila mě otázka: „Jaká je moje motivace?“ a to jsem opravdu nevěděl. Oni mi to neřekli, protože to ještě nebylo napsané, ale také proto, že se ještě neprobíralo, jak to s Tobym bude dál. A když jsem zjistil, jaké důvody má, řekl jsem si: „Wow, to je šílené. To je hodně velké břímě.“ Ale zjistíme, proč to Toby všechno dělá. A sahá to do minulosti, není to jen kvůli nějaké prkotině, co se stala nedávno. Existují důvody a motivy, které ho to donutily dělat. A je to opravdu zajímavé.

Začínáme si myslet správně, že tajemství je mnohem větší než jedna blonďatá potvora?
Tohle nemůžu ani potvrdit, ani vyvrátit. Díky flashbackům zjistíme víc věcí, které se staly v minulosti. Teď bude zábavné seriál sledovat, protože z flashbacků se dozvíme opravdu mnoho zajímavých informací. Další skvělá věc na tomto seriálu je to, že postupně zjišťujeme vodítka a stopy. Když si seriál shlédnete od první série až po třetí, která vyjde teď v lednu, objevíte mnoho detailů, ke kterým vedou stopy v pozdějších epizodách. Je to až absurdní, jak si na všechno dávali pozor už od první série. Občas mi fanoušci píšou o věcech, které ještě nebyly vysílány a já si vždy pomyslím: „Tyvado, oni vědí.“ Je možné vyluštit spoustu tajemství, pokud se kouknete znovu od samého začátku.

Pokud jde o Jennu – dozvíme se, kolik toho ví? Je také svým způsobem ďábelská. A jsou Jenna s Tobym na jedné straně zla nebo jdou proti sobě?
Věřím, že spolu za jeden provaz netáhnou. Podle mě, by bylo moc zajímavé, kdyby každý tahal za nitky z druhé strany, pak na sebe narazili a jediné, co by si řekli, by bylo: „Hej, co tady děláš?“

Byly v minulosti nějaké scény, které si stále přehráváš? Je nějaká scéna, kterou si pamatuješ a teď sis řekl „Aha, tak tohle to znamená.“?
Ano. Konkrétně mám na mysli 11. díl ve 2. sérii, kde se má Toby sejít se Spencer na maškarním bále a píše jí SMSku z blokovaného čísla. Napsal: „Promiň, ztratil jsem telefon. Kde jsi? Toby.“ Skoro nikdo to nezaznamená, ale když pak o tom přemýšlíte – proč by to tam dávali? Náhodou ztratí telefon a píše z blokovaného telefonního čísla, což je telefon –A.

Opravdu nás ohromilo, že fakt, že je Toby členem –A týmu, zůstal utajen. Obzvlášť v době Twitteru, Facebooku a spoilerů.
Že? Všichni z toho máme ohromnou radost. Všichni, kteří se zabývají tímto seriálem, prohlíželi internet každý den ode dne, kdy jsme ten díl natočili. Dokonce se natočily tři alternativní závěry: druhý s Tylerem Blackburnem (Caleb) a třetí s Lindsey Shaw (Paige McCullers). Takže jsem ani já na 100% nevěděl, zda budu odhalen jako –A zrovna já. Jsem rád, že jsme si to všichni nechali pro sebe, protože díky tomu, byli lidé tak v šoku.

Myslíš si, že pochopíme, nebo dokonce budeme souhlasit s Tobyho důvody?
Nevím, sice znám ty důvody, ale nemůžu je prozradit. Na jednu stranu s Tobym souhlasím, ale na druhou si sám pro sebe říkám: „Ty idiote. Jak jsi to mohl udělat? Přemýšlej o tom, co jsi provedl.“ Ale důvody má. Každý má motivaci i cíle. Ale je to nejrozumnější věc, kterou mohl udělat? Nejspíš ne. Ale za všechno se musí platit. A hodně lidí platí kvůli tomu, jak se rozhodl.

Můžeš nám finále alespoň nastínit?
Bude tam spousta zrady. Myslím si, že až finále dokoukáte, budete si pro sebe říkat: „Nemůžu uvěřit tomu, co jsem právě viděl/a.“ Ani já na jednu stranu nevěřím tomu, co jsem viděl. Lidi budou šílet. Druhá část série je opravdu neuvěřitelná, ale jsem si jistý, že vás bude bavit.

Tak co na to říkáte? Myslíte si, že budete schopní Tobymu odpustit? A jak se těšíte na finále?

Zdroj: Freeform, ABC Family

Diskuze /9

martina005

Pořád zpracovávam, že v A týmu mohl být Caleb, to bych autorům neodpustila. Zajímyvý, že tam nebyl Ezra, když tam byli všichni přítelové/pří­telkyně holek. Ale myslim, že v A týmu nakonec bude, protože a začátku to byl takovej hodnej kluk a teď má nějak moc tajemství.

3.1.2013 | 23:20:46
Keks007

Už kvůli tomu, jak je Caleb ochotnej a chce pomoci zjistit, kdo je -A bych dala do týmu právě jeho. A pokud se o něm uvažovalo, je možné, že nakonec i ho v týmu uvidíme.

3.1.2013 | 23:39:49
TerkaAndy

No, jestli mi daj Caleba do -A týmu, tak se z toho zhroutim. Ať si tam je kdokoliv – Toby, Ezra, Paige, Aria, Spencer, Emily, kdokoliv z rodičů.. Ale jestli mi tam šoupnou Caleba nebo Hannu, tak to pro mě bude konečná:D

4.1.2013 | 14:59:35
AnetSteflikova

myslim že každá máme oblíbenou postavu :D hlavně ať to není Ezra nebo Aria a Spencer to taky nemůže být !! :D

4.1.2013 | 15:49:18
pasira

TerkaAndy: Naprosto souhlasím…Caleb tam nesmí být! !! to nám nemůžou udělat :D

5.1.2013 | 0:22:34
nikuska181

Ja si práveže myslím, že Paige a Caleb to vôbec nebudú. Prečo by ich tam dávali a Keegan o tom rozprával ? Navyše všetci frajeri dievčat (a frajerka) to byť nemôžu. Podľa mna to dali len preto, aby to ešte sami herci náhodou neprezradili pred vysielaním toho dielu, a tak :) Keď tak Ezra, lebo je fakt divné, že ako on jediný tam nebol. :D Ale vážne nechcem, aby to bol Caleb. :/

5.1.2013 | 13:09:30
nikuska181

Inak fakt zaujímavý rozhovor, neviem sa dočkať nových dielov ! Rozhovor ako sa patrí, navnadil :D

5.1.2013 | 13:10:31
Hortenzie

Hezky… fakt zajimavy rozhovor, uz se zase zacinam tesit… Mylsim ze by tam mohl byt i Ezra, uprime ted mi trosku leze na nervy… uvidime:-))

8.1.2013 | 17:00:51
Jessie15

Páni, umístění Tobyho do A týmu byla ta nejhorší věc kterou mohli udělat. Celou dobu jsem ho měla ráda a miluju tým Spoby a teď to tak zničej. Chce se mi brečet jen jak vidim jak se po tomto zjištění Spencer hroutí. Po 3×18 už ale vím, že ho definitivně pohřbila. Snad, snad je tu ještě šance, to světýlko na konci tunelu, že to nakonec dopadne mezi nimi dobře. Ani nevíte jak moc v to doufám…

8.2.2013 | 10:51:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama