Pretty Little Liars (Prolhané krásky)
87/100 - 471×

Pretty Little Liars(Prolhané krásky)

Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Rodinný
hrají
Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)

Troian Bellisario odpovídá na mnoho otázek týkajících se Tobyho

Troian Bellisario odpovídá na mnoho otázek týkajících se Tobyho

POZOR! ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY! Rozhovor s Troian Bellisario o odhalení Tobyho, Spenceřině zhroucení a o tom, jak jí chybí Keegan Allen. „Zlomilo nám to srdce a jsme z toho smutní.“

1 0
24.1.2013

Stále po včerejší epizodě nemůžete popadnout dech?

Vědělo se, že Spencer možná zjistí, že je Toby zrádce, ale nikdo nečekal, že to bude takto bolestivé (I když na to Keegan v rozhovoru upozorňoval).

Ale fanoušci páru Spoby nejsou jediní, které epizoda zasáhla. A navíc je tu někdo, kdo je ještě naštvanější než my – představitelka Spencer, Troian Bellisario, řekla: „To, že teď už spolu nebudeme mít tolik scén [s Keeganem] je srdcervoucí a smutné.“

Troian udělala rozhovor s Wetpaint Entertainment poté, co si užila v salónu Dove Color Care a odpověděla jim na spoustu zajímavých otázek a prozradila detaily ohledně Spenceřiného zhroucení, Wrenova návratu a novém klukovi Andrewovi.

Keegan si nedávno stěžoval, že mu budou chybět scény s tebou. A co ty: Bude ti chybět natáčení s polonahým Keeganem?

Komu by to nechybělo? Popravdě mi Keegan opravdu chybí. To, že teď už spolu nebudeme mít tolik scén je srdcervoucí a smutné. On by mi zavolal nebo napsal uprostřed noci, „chybíš mi“.

Jak zpráva, že je Toby -A, s lhářkami otřese? Konkrétně tedy se Spencer?

Jediní, koho Spencer má (protože s rodinou má bouřlivé vztahy) jsou lhářky a Toby. Je to láska jejího života. A tahle zrada je pro mladou dívku zničující. Můžete očekávat její velkou změnu.

Mají fanoušci Spoby nějakou naději?

Kdybych vám to řekla, přišli byste o tu zábavu.

Dobře. Víme tedy, že Toby jí totálně zlomí srdce, ale co se děje mezí ní a Andrewem? Tvoří perfektní dvojici.

To tedy ano! Na tohle jsem se opravdu těšila, protože miluju knižní sérii a tam je Andrew jedna z hlavních postav. Opravdu se nemůžu dočkat toho, až fanoušci uvidí, jakým směrem se jeho postava ubírá – při natáčení jsme si užili opravdu spoustu srandy. Na Tobym je skvělé to, že je citlivý a prostě úžasný a Spencer jsou dokonalý pár. Ale s Andrewem neustále vedou vtipné řeči a ona si nemůže pomoct a když někdo oceňuje její inteligenci, flirtuje.

A pak je tu Wren! Můžeme očekávat, že si mu Spencer půjde pobrečet na rameno, když se dozvěděla pravdu o Tobym? Můžeme vůbec Wrenovi věřit?

Jestli můžeme věřit Wrenovi? Tohle je něco, co si zatím moc neuvědomujeme. Na těchto epizodách je super, že ( a to nehledě na to, zda Toby opustí obraz nebo se Spencer dostane do potíží) si Wren vždycky najde cestu a vtrhne do Spenceřina života. Takže rozhodně můžete očekávat nějaké to „drama“.

A co si myslíte vy? Chcete vidět Spencer s Andrewem? Věříte Wrenovi?

Zdroj: Freeform, ABC Family

Diskuze /2

faithinka

Awww, aby už byly titulky!

30.1.2013 | 17:46:04
Wewiczeq

<cenzurováno – odkaz na problémový obsah> titulky už sou

30.1.2013 | 22:04:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama