Pretty Little Liars (Prolhané krásky)
87/100 - 471×

Pretty Little Liars(Prolhané krásky)

Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Rodinný
hrají
Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)

Hanna Marin

Hanna Marin

Hanna je jedna z nejpopulárnějších holek na škole. Z lhářek je nejúpřímnější a má nejlepší módní vkus.

Sezóny 7
2010 - 2017

Hanna bývala před zmizením Alison obézní. Alison si z ní kvůli tomu dělala legraci. Když Alison zmizela, Hanna se začala přátelit s Monou a přes léto nejen že zhubla, ale obě dvě se staly velmi populární. Hanna se stala novou královnou plesu, ale -A jí stále připomíná její minulost.

I přesto, že je Hanna jedna z nejoblíbenějších holek na škole, tak je milá a hodná. Je nejupřímnější a nejdrzejší ze všech lhářek, často má nepříjemné narážky a nebojí se člověku říct to, co si o něm opravdu myslí. Nicméně je velmi naivní a každému začne hned důvěřovat. Hanna je vtipná a oprsklá, ale je to takové starostlivé a pozorné neviňátko. Udělá cokoliv, aby své milované držela dál od -A. Své přátele ochraňuje a při jejich bránění ukazuje svou urputnou povahu. Občas se kvůli své spontánnosti a zbrklosti dostává do problémů. Musela se i vypořádat s tím, že její matka byla ve vězení, jelikož na ní -A ušila boudu, aby to vypadlo, že zabila detektiva Wildena. Ale Hanna zůstala silná a všemi možnými způsoby se snažila jméno své matky očistit.

Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rosemarie1554

Hanna je pre mňa najlepšia zo všetkých klamárok. Milujem tú postavu. To aká je úprimná, dobrá a ako sa snaží vidieť v každom len to dobré. Predtým ako zmizla Allison bola najtichšia a najvernejšia so skupinky. Ale postupne časom sa z nej stala osoba, ktorá sa už nedá zatlačovať nikým podobným ako bola Allison. Páčilo sa mi ako z nej vždy vyletelo niečo čo nemá logiku, ale bolo to milé a vtipné. Bola jednoducho za každých okolostí samou sebou. Aj jej vzťah s mamou bol blízky a jedna druhú navzájom ochraňovali, čo sa mi nesmierne páčilo.

6.6.2021 | 16:09:52
ProlhanékráskyCz

Hannu Miluju od začátku serialu je to moje nejoblíbenejší lhářka spolu s Alison,Em a Ariou vždycky když v nějákém díle jí vydím brečet tak brečím sní cítím se jáko kdybych byla ona jako kdybych jí hrála já nevím ale je prostě božská miluju její styl oblečení vlasy atd prostě nejlepší ze všech postav. A kdo si myslí že je lepší Spencer tak ad ale mně vždy připadala lepší ona co je Spencer podvedla a pomahala Moně ve s03e24 tak se mi zhnusila ale ted je docela ok ale na Hannu nemá podle mně teda.

24.4.2020 | 20:57:19
Jiri007

Hannu jsem měl rád na začatcích pro její vtipy, a její upřímnost ale po 5. sérii jsem ji moc nemusel protože už nic z toho moc nezustálo, a to že zkazila vztah Spencer a Caleba to ji taky moc nepřidalo ale jinak je Hanna docela pěkná.

redaktor
11.6.2018 | 16:30:19
lokcky

Ze začátku byla jedna z těch lepších. Svým „blondýnovským“ myšlením utvářela skvělé hlášky a dávala tomu reálnost. Ale po Dall House se z ní stala druhá Mrs. Grunwald a to co řekla (cítila) tak bylo a tečka. Protože svým třetím okem dokázala rozpoznat dobro od A..

6.2.2018 | 12:33:46
Kadliik

Hanna byla super hlavně s Calebem :)

8.10.2017 | 18:10:30
vampire diaries

Hanna a Emily byly nejlepší :) Hanna ráda pomáhala. Měla dobrý vztah s mámou. Její otec se objevil, když měla nějaký problémy. Ale nejvíc se mi líbil její vztah s Calebem. Moc jim to slušelo. Když s ním začala chodit Spencer, tak jsem už na Spencer byla doopravdy naštvaná, protože přebrala plno kluků segře a ještě svojí kamarádce. Ale Hanna a Caleb si vždy k sobě našli cestu a to se mi líbilo. Vždy jsem věděla že nakonec budou spolu. Hannu jsme měla taky strašně moc ráda už od začátku seriálu. :)

7.7.2017 | 16:37:18
nafta1

Haniny hlášky..Vždy mi připomínala nějakou z mých kamarádek. PRotože takovouhle kamarádku má přece každý, kamarádku která se víc zajímá o modu než o některé věci, co ji obklopují. Velký plus za její hlášky a za její super charakter, který producenti vytvořili…

30.6.2017 | 0:22:10
Car

no se Spencer jsem ji vzdycky mela nejradeji a serii co serii jsem to mela na stridacku ale vzdy byli obe na vrcholu, ovsem posledni dve serie? bida a des, tahle postava hodne klesla, z te super srandovni Hanny se stala naprosto debilni ufnukana postava, ktera resi akorat jen Caleba, kterho jsem si taky hodine zprotivila, jedine plus ji davam za to ze se nikdy nevykaslala na Monu, je videt ze ten vztah s ni byl pro ni hodne dulezity i presto vsechno, ale to je tak vsechno, bylo by nefer ji hodnotit negativne pouze za posledni dve serie takze takova zlata stedni cesta dejme tomu…I'm so sorry Hann…

28.6.2017 | 23:27:08
KaraSnowAllen

Kdysi byla jedna z nejlepších, ale od páté série to s ní jde dost z kopce, její rádoby vtipné narážky se nadají poslouchat a ty „hlášky“ jsou od ní už fakt trapné, nikdo by se tomu nezasmál. S Calebem hrůza, děs. Žádná chemie, oba jsou spolu nudní, kde vzali tu popularitu, nad tím mi zůstává rozum stát. Měla jsem jí opravdu hodně ráda, ale pak ještě přišla ta věc se Spencer(za kterou spíše viním Caleba, ale Hanna má též máslo na hlavě). No, byla super, škoda, že se nikdy nedala dohromady s Lucasem nebo Wrenem, ti se k ní hodili. No, prostě škoda, že z tak sympatické holky udělali takovou otravnou, uknučenou hysterku, se kterou se musí jednat v rukavičkách.

26.6.2017 | 11:08:40
Jupijow

ukńouraná, zbytečně do popředí posouvaná postava. Vždy měla ty nejlepší kluky a stejně se chová jako trubka.

24.6.2017 | 13:39:41

Reklama

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama