Revenge (Pomsta)
91/100 - 117×

Revenge(Pomsta)

Bohatství, krásu a obyvatele malého městečka. To vše má v úmyslu zničit jedna žena proto, aby se pomstila za křivdy napáchané na její rodině.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Mysteriózní
hrají
Daniel Zovatto (Gideon LeMarchal), Emily VanCamp (Emily Thorne), Gabriel Mann (Nolan Ross), Madeleine Stowe (Victoria Grayson), Joshua Bowman (Daniel Grayson), Nick Wechsler (Jack Porter), Henry Czerny (Conrad Grayson), Barry Sloane (Aiden Mathis), Margarita Levieva (Amanda Clarke-Porter), Connor Paolo (Declan Porter)

Charlotte Clarke/Grayson

Charlotte Clarke/Grayson

Charlotte Grayson je nejmladším potomkem Graysonových a ve skutečnosti dcerou Davida Clarka a Victorie Grayson. Z problémové teenagerky se její charakter vyvinul v rozumnou mladou ženu.

Sezóny 4
2011 -

Charlotte Grayson byla miláčkem Conrada a ujetá bohatá prominentka. V první sérii jsme zjistili, že je ve skutečnosti dcerou Davida Clarka. Následovalo u ní temnější období, kdy se pokusila o sebevraždu. Se svým biologickým otcem se posléze více ztotožňovala, a tak se ve druhé sérii nechala přejmenovat na Charlotte Clarke. Její dlouhodobý vztah s Declanem Porterem vyústil až v těhotenství, které po jeho nečekané smrti skončilo nechtěným potratem.

Od třetí série vídáme na obrazovkách mladou inteligentní dámu, která sebou už nenechá manipulovat a prokoukla pikle, jež se kují v jejím okolí.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
arthurcz

Myslím, že dceru své matky docela dává.

12.12.2017 | 23:29:51
Pepe891

Ďalšia priemerná Tennagerská postava ktorá ale bez Declena stráca v seriály význam.

13.8.2013 | 14:25:13

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější díly seriálu

Reklama

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama