Sanctuary (Svatyně)
80/100 - 43×

Sanctuary(Svatyně)

Podivní tvorové, o kterých většina lidí slýchá jen v pohádkách, pověstech a ústavech pro duševně choré, také potřebují místo, kde by mohli žit a složit hlavu, a kde nehrozí nebezpečí jim ani od nich. Doktorka Helen Magnus je proto s malým týmem vyhledává a dobrovolně či nedobrovolně ubytovává ve Svatyni.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Syfy | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Christopher Heyerdahl (Bigfoot), Amanda Tapping (Helen Magnus), Ryan Robbins (Henry Foss), Christopher Heyerdahl (John Druitt), Agam Darshi (Kate Freelander),

S02E07: Veritas

S02E07: Veritas
20.11.2009
1 439 000
44 minut

Will je naštvaný, když se jako poslední dovídá, že byl Bigfoot zastřelen a pak je ještě více šokován, když zjistí, že hlavním podezřelým je Helen. Helen během šetření drží ve vazbě, ale její nevině rozhodně nepomáhá ani fakt, že trpí výpadkem paměti. Will se rozhodne nic neponechat náhodě, a tak se vydává na místo činu najít důkazy, které by očistily Helenino jméno.

Declan věří, že Helen je těžce nemocná a tak se prozatím nechá jmenovat hlavou Svatyně. Do města přijíždí Triada, tým vyšetřovatelů/te­lepatů, kteří mají odhalit pravdu. Helen však věří, že všichni kolem ní jsou součásti spiknutí a snaží se ji připravit o moc. A Will se taky nehodlá vzdát bez boje, ani když na vlastní oči uvidí jasně usvědčující důkazy.

V hlavních rolích:

Amanda Tapping (Helen Magnus), Robin Dunne (Will Zimmerman), Ryan Robbins (Henry Foss), Agam Darshi (Kate Freelander)

Dále hrají:

Robert Lawrenson (Declan Macrae), Erica Cerra (Emma Correia)

Scénář/Režie:

Alan McCullough / Amanda TappingHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Po dlouhé době díl o „vyšším výkonu“ :). Hezkej plán, jak odchytit

šmejda v organizaci.

5.4.2022 | 13:49:57

Reklama

Reklama

Filtr seriálů
Reklama