Sanctuary (Svatyně)
80/100 - 43×

Sanctuary(Svatyně)

Podivní tvorové, o kterých většina lidí slýchá jen v pohádkách, pověstech a ústavech pro duševně choré, také potřebují místo, kde by mohli žit a složit hlavu, a kde nehrozí nebezpečí jim ani od nich. Doktorka Helen Magnus je proto s malým týmem vyhledává a dobrovolně či nedobrovolně ubytovává ve Svatyni.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Syfy | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Christopher Heyerdahl (Bigfoot), Amanda Tapping (Helen Magnus), Ryan Robbins (Henry Foss), Christopher Heyerdahl (John Druitt), Agam Darshi (Kate Freelander),

Ashley Magnus

Ashley Magnus

Ashley je dcerou Helen a Johna Druitta. Byla počata přibližně už v letech 1880, těsně předtím, než se rodiče rozešli. Helen udržovala své embryo přes sto let zmražené, dokud její samota nebyla příliš veliká.

Ashley po svém otci zdědila zabijácký instinkt a častokrát se osvědčila jako expert v oboru a výjimečná lovkyně abnormálů. Je si velice blízká se svou matkou, a však, když si během záchranné akce uvědomí, že John je její otec, mrzí ji, že se to nedozvěděla od Helen.

Ashley nedokáže jen tak sedět a nepomáhat, a tak, když Cabal zaútočil na abnormály jejich toxickou zbraní s názvem Lazarus, vydala se spolu s Henrym do jednoho z jejich zařízení, aby získala potřebné informace. Naneštěstí padla do léčky, a oba byly zajati. Zatímco na Henrym prováděli pokusy, s Ashley měli mnohem větší plány. Díky tomu, že je potomkem dvou lidí, kterým upíří krev pozměnila DNA, probudili její schopnost teleportace a za díky vymývání mozku ji přiměli ukrást poslední dochovaný vzorek upíří krve, který původní Pětice přinesla z ukrytého města v naději, že jim pomůže najít protilátku na Lazarus.

Cabal následně Ashley pomocí upíří krve proměnil v úplného upíra a její DNA zkopírovaly do dalších subjektů. Ashley s jejím týmem pak likvidovala jednu Svatyni po druhé, až se nakonec obětovala a spolu s dalším upírem se rozložila v EM štítu.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pepe891

Ashley Magnus bolo veľmi zaujmavá postava škoda len že zomrela už na úvod 2.Serie určite mala veľký potenciál.

11.6.2013 | 10:59:59

Reklama

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama