Sanctuary (Svatyně) Ashley Magnus

Ashley Magnus

Ashley Magnus

Ashley je dcerou Helen a Johna Druitta. Byla počata přibližně už v letech 1880, těsně předtím, než se rodiče rozešli. Helen udržovala své embryo přes sto let zmražené, dokud její samota nebyla příliš veliká.

Ashley po svém otci zdědila zabijácký instinkt a častokrát se osvědčila jako expert v oboru a výjimečná lovkyně abnormálů. Je si velice blízká se svou matkou, a však, když si během záchranné akce uvědomí, že John je její otec, mrzí ji, že se to nedozvěděla od Helen.


Ashley nedokáže jen tak sedět a nepomáhat, a tak, když Cabal zaútočil na abnormály jejich toxickou zbraní s názvem Lazarus, vydala se spolu s Henrym do jednoho z jejich zařízení, aby získala potřebné informace. Naneštěstí padla do léčky, a oba byly zajati. Zatímco na Henrym prováděli pokusy, s Ashley měli mnohem větší plány. Díky tomu, že je potomkem dvou lidí, kterým upíří krev pozměnila DNA, probudili její schopnost teleportace a za díky vymývání mozku ji přiměli ukrást poslední dochovaný vzorek upíří krve, který původní Pětice přinesla z ukrytého města v naději, že jim pomůže najít protilátku na Lazarus.

Cabal následně Ashley pomocí upíří krve proměnil v úplného upíra a její DNA zkopírovaly do dalších subjektů. Ashley s jejím týmem pak likvidovala jednu Svatyni po druhé, až se nakonec obětovala a spolu s dalším upírem se rozložila v EM štítu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pepe891

Ashley Magnus bolo veľmi zaujmavá postava škoda len že zomrela už na úvod 2.Serie určite mala veľký potenciál.

11.6.2013 | 10:59:59

Titulky

Epizoda S04E13: Sanctuary for None 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Reklama

Reklama