Sanctuary (Svatyně) Will Zimmerman

Will Zimmerman

Will Zimmerman

Je brilantní policejní forenzní psychiatr, který má přirozené empatické schopnosti a smysl pro hlubší smysl trestných činů. Díky této vlastnosti není příliš oblíbený u svých kolegů ani šéfů a je často ignorován či terčem posměšků.

Při vyšetřování záhadné smrti dvou místních policistů, je Will konfrontován a nakonec najat Helen Magnusovou, aby pomohl léčit její pacienty – tvory – obzvláště ty, které jsou obtížně citově dostupné, a je třeba je přesvědčit, aby jim věřili. Ačkoli je velmi skeptický k věcem, které věda nemůže vysvětlit, postupně se učí přijímat jeho novou realitu.


Většinu svého času věnuje svým cestám s Magnusovou a zbytkem posádky Svatyně.

Během cesty do Indie si ho vybral za hostitele abnormál Macri, který byl propojen s jiným neobvykle silným abnormálem – Velkou Berthou, která dokázala vyvolat zemětřesení. Poněvadž byla Bertha příliš velkým rizikem, rozhodla se celá síť Svatyní, kromě Helen, ji neutralizovat. Will ale dokáže navázat telepatické spojení s Kali, neboli Bertou a snaží se ji přesvědčit, že ji nehrozí nebezpečí. Vše se komplikuje, když je mu Macri násilím odebráno a Will se ocitá na pokraji smrti.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pepe891

Najvýznamnejšia mužská postava v seriály (druhá najvýznamnejšia po Helen Magnusovej).Je celkom v pohode aj keď občas trošku nudný.

11.6.2013 | 10:57:45

Titulky

Epizoda S04E13: Sanctuary for None 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Reklama

Reklama