Sanctuary (Svatyně)
80/100 - 43×

Sanctuary(Svatyně)

Podivní tvorové, o kterých většina lidí slýchá jen v pohádkách, pověstech a ústavech pro duševně choré, také potřebují místo, kde by mohli žit a složit hlavu, a kde nehrozí nebezpečí jim ani od nich. Doktorka Helen Magnus je proto s malým týmem vyhledává a dobrovolně či nedobrovolně ubytovává ve Svatyni.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Syfy | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Christopher Heyerdahl (Bigfoot), Amanda Tapping (Helen Magnus), Ryan Robbins (Henry Foss), Christopher Heyerdahl (John Druitt), Agam Darshi (Kate Freelander),

Will Zimmerman

Will Zimmerman

Je brilantní policejní forenzní psychiatr, který má přirozené empatické schopnosti a smysl pro hlubší smysl trestných činů. Díky této vlastnosti není příliš oblíbený u svých kolegů ani šéfů a je často ignorován či terčem posměšků.

Při vyšetřování záhadné smrti dvou místních policistů, je Will konfrontován a nakonec najat Helen Magnusovou, aby pomohl léčit její pacienty – tvory – obzvláště ty, které jsou obtížně citově dostupné, a je třeba je přesvědčit, aby jim věřili. Ačkoli je velmi skeptický k věcem, které věda nemůže vysvětlit, postupně se učí přijímat jeho novou realitu.

Většinu svého času věnuje svým cestám s Magnusovou a zbytkem posádky Svatyně.

Během cesty do Indie si ho vybral za hostitele abnormál Macri, který byl propojen s jiným neobvykle silným abnormálem – Velkou Berthou, která dokázala vyvolat zemětřesení. Poněvadž byla Bertha příliš velkým rizikem, rozhodla se celá síť Svatyní, kromě Helen, ji neutralizovat. Will ale dokáže navázat telepatické spojení s Kali, neboli Bertou a snaží se ji přesvědčit, že ji nehrozí nebezpečí. Vše se komplikuje, když je mu Macri násilím odebráno a Will se ocitá na pokraji smrti.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pepe891

Najvýznamnejšia mužská postava v seriály (druhá najvýznamnejšia po Helen Magnusovej).Je celkom v pohode aj keď občas trošku nudný.

11.6.2013 | 10:57:45

Titulky

Epizoda S04E13: Sanctuary for None 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama