Secret Invasion (Tajná invaze)
64/100 - 57×

Secret Invasion(Tajná invaze)

Fury a Talos se snaží zastavit Skrully, kteří pronikli do nejvyšších sfér MCU.

USA | 2023 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Samuel L. Jackson (Nick Fury), Ben Mendelsohn (Talos), Cobie Smulders (Maria Hill), Martin Freeman (Everett Ross), Kingsley Ben-Adir (Gravik), Charlayne Woodard (Varra), Emilia Clarke (G'iah), Olivia Colman (Sonya Falsworth), Don Cheadle (War Machine), Killian Scott (Pagon)

S01E06: Home

S01E06: Home

Svět stojí před třetí světovou válkou. Prezident Ritson je natlačen do konfliktu, ze kterého už nelze uniknout. Nick Fury tak vytahuje z rukávu své poslední eso, aby dokázal porazit Gravika a falešného Rhodeyho. Jenže i poražení těchto dvou nutně nemusí znamenat definitivní výhru.

26.7.2023
38 minut

Foto: Disney+Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lovecour42

Takze jako Daenerys je teď nejmocnější hrdinka MCU jo? Narvat do jedné holciny schopnosti všech Avengeru to není zrovna moc scenáristicky nápadité. Spíše taková věc co vymyslíš ještě během ranni kavicky a zbytek dne máš volno. Zív.

28.10.2023 | 22:58:38
RagnarokCzD

Neskutečně mě mrzí, jak příšerně OBROVSKEJ potenciál se tady rozhodli nevyužít, to je skoro normálně na žalobu. :(

Užili sme si trochu CGI bordelu, kterej mě popravdě ani moc nebavil … a jesli scénárista co měl tuhle blbost na starosti s „silou všech Avengers kombinovanou do jedný osoby“ dokáže vymyslet jen to, že si daná osoba změní ruku na Hulka nebo Draxe a dá velkou ránu … tak by se měl vrátit na základku, protože už tam byly slohy některejch mejch spolužáků promyšlenější. :-/

Celkově na mě seriál působil přesně tím „neurazí, nenadchne“ dojmem … což je vlastně škoda, protože ten koncept mohl bejt fenomenální, kdyby se do toho skutečně pustili na plno … jen si to zkuste představit, nebo možná radši ne. :D

A jako finále tohle bohužel stálo za prd. :(

29.7.2023 | 23:05:12
lego assassin

Jsem se nato tak těšil protože se hlásilo že tam budou hrát avengers jenže celé to bylo jenom o politice! Já jsem chtěl vidět pořádnou akci a ne politiku!

28.7.2023 | 22:44:05
johnys256

kludne ma tu ukamenujte ale prekvapivo tato cast mi najviac sadla a to hodnotim zvysok serialu tak 65% max

prijemne finale, to je aj tym ked clovek od toho nic necaka tak sa ani nesklame

28.7.2023 | 18:59:28
Ne-On

Women – da best and flawless, men – incompetent, bad, stupid. omg.

28.7.2023 | 8:44:53
mog

o čem to bylo? vůbec jsem to nepochopil… ale už to naštěstí skončilo

27.7.2023 | 22:39:34
Lex Luthor

Klasické zakončení u MCU seriálu a ano je to příprava k něčemu většímu k feministickému filmu Marvels. Seriál je průměrný neurazí ani nenadchne.

27.7.2023 | 19:22:01
CaptainDeadpool

působilo to spíš jako prolog k potencionálním Avengers… nebo jinému většímu eventu možná kdyby před Kang Dynasty a Secret Wars dali Avengers Secret Invasion kde by se mezi sebou všichni hádali že jsou/nejsou pravý ;) tak by to bylo lepší… seriál sám o sobě není špatný

27.7.2023 | 16:46:40
DeXx'

+1* za to, že to bylo lepší než zbytek současnýho MCU. Jinak ale zklamání.

27.7.2023 | 16:40:54
tween3r

Seriál je u konce, ale já jsem z toho dost zmatenej… celý to působí jako úvod k něčemu většímu, tak snad se dočkáme „pořádného vyvrcholení“ třeba v těch Avengers, no. Kdybychom dostali o 2 – 3 epizody navíc, asi by nám tvůrci lépe vysvětlili slet jednotlivejch událostí a já měl pocit, že něco skončilo ale takhle to působí dost otevřeně. Gravik na to, jakej silnej byl řečník, toho moc nevydržel.. a to měl v sobě dvojnásobnou dávku extremis spojenou s DNA snad všech Avengerů. Co se týče Rhodeyho, tak tam mě pořád mrzí, že jsme nedostali War Machinea.. v souvislosti s ochranou prezidenta se určitě dalo vymyslet spousta cool scén. Obecně akce tady bylo dost málo, na to, jak se to tím prezentovalo z trailerů.. no finále takovej průměr.

27.7.2023 | 0:36:55
1

Nepřehlédněte

10 otázek před finálem Tajné invaze

10 otázek před finálem Tajné invaze

Do konce marvelovské Tajné invaze zbývá už jen finále, a tak je třeba zodpovědět několik otázek. Skrullové jsou stále silnější, skutečné umístění Rosse a Rhodeyho je neznámé a absence Avengers a jejich zapojení do krize se Skrully se zdá být opodstatněné, ale zcela nevysvětlené.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Zajímavosti

Seriál Secret Invasion se představil alespoň se zajímavým pojítkem s Avengers: Endgame

Seriál Secret Invasion se představil alespoň se zajímavým pojítkem s Avengers: Endgame

V seriálu chybí velké supehrdinské jméno. Na tom se asi shodneme všichni, přeci jenom má jít o slavnou Tajnou invazi Skrullů. Když už se ovšem hrdinů nedočkáme, máme tady alespoň zajímavý odkaz na Avengers: Endgame, který potěší většinu fanoušků tohoto filmu.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama