She-Hulk: Attorney at Law (She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)
51/100 - 77×

She-Hulk: Attorney at Law(She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)

Seriál She-Hulk se točí kolem sestřenice Bruce Bannera, která získává své superschopnosti poté, co od něj dostala transfuzi krve.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 30 minut
žánr
Akční, Komedie, Komiksový
hrají
Tatiana Maslany (She-Hulk), Jameela Jamil (Titania), Ginger Gonzaga (Nikki Ramos), Mark Ruffalo (Hulk), Tim Roth (Abomination), Benedict Wong (Wong), Charlie Cox (Daredevil), Josh Segarra (Augustus Pugliese), Brandon Stanley (Leapfrog), Renée Elise Goldsberry (Mallory Book), Rhys Coiro (Donny Blaze), Patty Guggenheim (Madisynn King), Griffin Matthews (Luke Jacobson), Patti Harrison (Lulu), Steve Coulter (Holden Holliway)

Charlie Cox vysvětlil, proč byl Daredevil v seriálu uvolněnější

Charlie Cox vysvětlil, proč byl Daredevil v seriálu uvolněnější

Spousta fanoušků si stěžovala na to, že se Daredevil od svého seriálu od Netflixu změnil. Herec Charlie Cox se podělil o důvody, které vedly k vytvoření vtipnější a uvolněnější verze jeho postavy v seriálu She-Hulk: Attorney at Law.

9 0
17.11.2022

V nedávném rozhovoru pro Marvel.com Charlie Cox hovořil o vzrušujícím návratu Daredevila v seriálu She-Hulk: Attorney at Law a o tom, proč se postava může lišit od toho, co někteří fanoušci očekávali. Herec vysvětloval, že pro Daredevilovo uvolněnější chování má ve skutečnosti pádný příběhový důvod, a uvedl skutečnost, že hrdina je v kalifornském seriálu technicky vzato na dovolené, daleko od svého domova v Hell's Kitchen.

Trochu jsem se bavil se studiem Marvel o tom, odkud pochází, kde se nachází myslí nebo co se děje tak celkově. Myslím, že jsme opravdu nevěděli, co se bude dít dál. Když jsme to natáčeli, rozhodně jsem o novém Daredevilovi nevěděl. Myslím, že zjišťovali, co je pro tuto postavu nejlepší. Takže jsem o tom rád přemýšlel tak, že bez ohledu na to, co se děje v jeho světě v Hell's Kitchen, když přijede dělat tuhle malou práci, což je zastupování Lukea Jacobsona v tomto procesu, bere to tak trochu skoro jako malý svátek.

Takže jeho rozpoložení je takové, že je prostě mimo dohled, mimo mysl od všech těch věcí, které – ať už se teď v New Yorku děje cokoli, – je od toho na pár dní pryč, zatímco se stará o svůj případ. Zatímco je tam, cítí, že mu spadla tíha z ramen, a je schopen to psychicky odložit a jen si užívat. Pak se odehrává takový malý zábavný románek a zaplete se do všech těch věcí s Leapfrogem. Tak trochu jsem to vnímal jako jinou stránku Matta, ale ne snad proto, že by byl jiný, než kým byl v minulosti nebo bude v budoucnosti, ale hlavně proto, že je to tak trochu Matt Murdock na dovolené.

Proč verze Daredevila v seriálu She-Hulk rozdělila fanoušky? 

Když byl Daredevil v roce 2015 poprvé uveden na Netflixu, fanoušci si zamilovali temnější a násilnější pojetí tohoto hrdiny. Seriál s ratingem TV-MA představil divákům Coxovo pojetí Daredevila a v dalších dvou sezónách postavu dále prozkoumával. Ačkoli si mnozí fanoušci rychle oblíbili odlehčenějšího a vtipnějšího Daredevila zobrazeného v seriálu She-Hulk, jiní zůstali zklamaní a měli pocit, že nová verze postavy se příliš odklání od verze viděné v seriálu od Netflixu.

Seriál je v jádru právnická komedie, což znamená, že Daredevil se musel do jisté míry vyvinout, aby se v seriálu mohl objevit. Coxův komentář zajímavě naznačuje, že verze postavy, která se objeví v Daredevil: Born Again, nadcházející rebootovaný seriál, by se potenciálně mohla opět přiklonit k vážné stránce. Jeho vysvětlení sice možná nerozhodí ty, kteří byli zklamaní z verze Daredevila v She-Hulk: Attorney at Law, ale rozhodně poskytuje příběhové vysvětlení, proč se zdá, že ho role hrdiny baví víc než kdy dřív.

Jak na vás působila tato odlehčenější verze?

Foto: Disney+

Diskuze /8

Lex Luthor

Mě se odlehčenější Daredevil celkem líbil a beru ho už, jako novou rebootovanou postavu starý seriál skončil a nový, který má začínat nebude pokračování, ale restart série takže za mě ok

17.11.2022 | 23:35:30
MARTAS SK

Aj napriek komediálnemu tónu nemal byť DareDevil iný. Mal byť vážny a drsnejší a keďže She-Hulk bol taká sračka tak niečo vážnejšie by sa tomu seriálu hodilo a DD by bol na to dokonalý. Ukázať nebezpečný zločin v uliciach a pod. Ale rozhodli sa urobiť z neho idiota. Škoda.

18.11.2022 | 9:11:05
Martrix

Tak už se těším, až bude v nějakém seriálu na dovolené Scarlett Witch, nebo Strange. Udělat z tragické a rozervané postavy hláškujícího blbečka se dá vysvětlit dost ztuha

18.11.2022 | 10:44:02
Basim

Vypadal jak klaun v té masce.

18.11.2022 | 10:48:10
tekthorin

pokial im to ludia pozeraju, tak si marvel moze robit co chce.

18.11.2022 | 14:08:20
LALI1987

Toto je už asi 5 článok o odľahčenom DD a prečo taký bol, dáte ešte aspoň ďalších 5 ???

#7 Zira
18.11.2022 | 14:28:16
Zira

#6 LALI1987: Zatím jsme psali o Daredevilovi jen jednou, takže nechápu, o čem to mluvíš :D

webmaster
18.11.2022 | 17:58:17
choudys

Bral bych to úplně jinak, že je DD na „dovolené“ a chce utéct z Hell's Kitchen ho chápu, se mu vůbec nedivím. Vzal případ, kdy se setkal s úplně jinýma lidma, jiné nátury. Že se potřebuje soustředit také na jíný „bordel“ jež je u něj ve čtvrti, a že vypadnout z toho chaosu a poznat další, je jenom dobře. A že v právničině narazil nejen na She-Hulk, je pro něj další pokus o urovnání jeho psychiky. Zapomínáte, čím vším si v minulosti prošel. Být já jím, tak to taky udělám!

18.11.2022 | 20:55:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Hvězda ze seriálu Letuška se připojuje k seriálu

Hvězda ze seriálu Letuška se připojuje k seriálu

Do seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička přichází herec, kterého můžete znát hlavně ze seriálu Letuška. Herec Griffin Matthews se se zprávou pochlubil na svém Instagramu a sám přiznal, že ani v jeho nejdivočejších snech si nemyslel, že se dostane do MCU. Zatím není známo, jakou roli bude hrát.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama