She-Hulk: Attorney at Law (She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)
51/100 - 77×

She-Hulk: Attorney at Law(She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)

Seriál She-Hulk se točí kolem sestřenice Bruce Bannera, která získává své superschopnosti poté, co od něj dostala transfuzi krve.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 30 minut
žánr
Akční, Komedie, Komiksový
hrají
Tatiana Maslany (She-Hulk), Jameela Jamil (Titania), Ginger Gonzaga (Nikki Ramos), Mark Ruffalo (Hulk), Tim Roth (Abomination), Benedict Wong (Wong), Charlie Cox (Daredevil), Josh Segarra (Augustus Pugliese), Brandon Stanley (Leapfrog), Renée Elise Goldsberry (Mallory Book), Rhys Coiro (Donny Blaze), Patty Guggenheim (Madisynn King), Griffin Matthews (Luke Jacobson), Patti Harrison (Lulu), Steve Coulter (Holden Holliway)

Dočkáme se filmu o Hulkově rodině?

Dočkáme se filmu o Hulkově rodině?

Režisérka seriálu She-Hulk: Attorney at Law Kat Coiro hovoří o možnosti natočit další film zaměřený na Hulkovu rodinu s Brucem a Jen.

9 2
15.11.2022

Bez ohledu na Hulkovu dostupnost se režisérka She-Hulk: Attorney at Law Kat Coiro vyjádřila k tomu, co by ráda viděla v budoucích projektech MCU. V rozhovoru pro ComicBook Coiro vyjádřila naději, že se někdy v budoucnu vrátí Bruce a Jennifer Walters v dalším projektu zaměřeném na Hulka.

Řekla jsem to už na začátku a stále si za tím stojím – jednou z mých nejoblíbenějších věcí na celé sérii je chemie mezi Tatianou a Markem a jejich sourozenecká dynamika, velký bratr a malá sestra. A myslím, že přenést to na velké plátno by bylo bez debat.

Foto: Disney+

Hulkovo účinkování ve filmu a televizi nebylo jednoduché. Kromě dvou rozporuplných filmů se Hulk od začátku MCU nedočkal vlastního sólového projektu. Franšíza však začala signalizovat, že by se to mohlo brzy změnit. Vzhledem k tomu, že v MCU nyní žijí Skaar a She-Hulk, zdá se, že studio Marvel má nyní větší zájem proniknout do Brucova života mimo Avengers.

Představení Skaara na konci seriálu otevírá dveře dalším Hulkovým příběhům a ukazuje, že Marvel je nyní ochoten ponořit pořádně do jeho světa. I když tým Marvel Studios nikdy neprozradil, co má v plánu, vidět Hulka, She-Hulk a Skaara pohromadě naznačuje, že nás čekají velké změny. Dokud nedojde k potvrzení nového Hulkova projektu, mohou fanoušci jen přemýšlet, co bude se superhrdinou a jeho rozšířenou a stále se rozrůstající rodinou dál.

Chtěli byste film o Hulkově rodině?

Diskuze /2

Raiden123

Hu… a co tam bude ten typek co nema nic spolocneho s Hulkom je napol skrul a hovori si „Son Of Hulk“ jedine co maju spolecne ze su zeleny a raz sa stretli a bol inspirovany Hulkom,tak na seba vzal ciastocnu podobu Hulka,alebo tam budu Hulkove dve deti dvojcata,dcera a syn,co nepochadzaju zo zeme? …

15.11.2022 | 22:06:36
Majkyii

Meh ne díky, Hulk je

16.11.2022 | 10:40:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Hvězda ze seriálu Letuška se připojuje k seriálu

Hvězda ze seriálu Letuška se připojuje k seriálu

Do seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička přichází herec, kterého můžete znát hlavně ze seriálu Letuška. Herec Griffin Matthews se se zprávou pochlubil na svém Instagramu a sám přiznal, že ani v jeho nejdivočejších snech si nemyslel, že se dostane do MCU. Zatím není známo, jakou roli bude hrát.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama