She-Hulk: Attorney at Law (She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)
51/100 - 77×

She-Hulk: Attorney at Law(She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)

Seriál She-Hulk se točí kolem sestřenice Bruce Bannera, která získává své superschopnosti poté, co od něj dostala transfuzi krve.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 30 minut
žánr
Akční, Komedie, Komiksový
hrají
Tatiana Maslany (She-Hulk), Jameela Jamil (Titania), Ginger Gonzaga (Nikki Ramos), Mark Ruffalo (Hulk), Tim Roth (Abomination), Benedict Wong (Wong), Charlie Cox (Daredevil), Josh Segarra (Augustus Pugliese), Brandon Stanley (Leapfrog), Renée Elise Goldsberry (Mallory Book), Rhys Coiro (Donny Blaze), Patty Guggenheim (Madisynn King), Griffin Matthews (Luke Jacobson), Patti Harrison (Lulu), Steve Coulter (Holden Holliway)

Režisérka promluvila o roli Kevina Feigeho ve finále, které se vysmívá MCU

Režisérka promluvila o roli Kevina Feigeho ve finále, které se vysmívá MCU

Ve finále She-Hulk: Attorney at Law jsme poznali, že se Marvel nebojí ničeho, i toho si ze sebe dělat srandu. Přes samotného K.E.V.I.N.A. až po předpovězení kritiky od fanoušků se podíváme v následujícím článku na ty nejlepší momenty.

9 0
11.11.2022

Kat Coiro, která režírovala epizody 1–4 a 8–9, pro TVLine uvedla, že se scénář finále vyvíjel „v rozhovorech“.

Marvel není ani tak místem poznámek a lepíků jako spíš rozhovorů a spousta těchto rozhovorů souvisí s tím, kam se franšízy ubírají a jaká je jejich budoucnost.

Například když se Hulk (v podání Marka Ruffala) na konci znovu objevil, aby rodině Waltersových představil svého syna (kterého alespoň v tomto případě hrál Wil Deusner alias Joey Zarick ze seriálu Stargirl DC):

Měla jsem představu, že by Skaar byl batole, něco jako malý Baby Yoda, ale myslím, že k tomu příběh nesměřoval.

Vytvoření K.E.V.I.N.a

Kevin Feige má s existencí K.E.V.I.N.a hodně společného. A je to legrační, protože jsem byla asi nejvíc nervózní z toho, že jsem měla házet věci od Marvelu pod koberec a dělat si legraci z Kevina. A k mému velkému šoku a překvapení to byl on, kdo říkal: „Ne, to je skvělé. Je to sranda. A zajděte ještě dál.“ Myslím, že to vypovídá o tom, co dělá Marvel tak výjimečným, a to, že je sebeironický. Nic není drahocenné. A jsou tak propojení s diváky. Cokoli negativního na ně můžete vybalit. Oni vědí, co říkáte. A tím tak trochu předbíhají všechny, kdo mají kritiku. Kevin se rozhodně chtěl ujistit, aby existovalo oddělení mezi skutečným Kevinem Feigem a K.E.V.I.N.em, ale po chvíli vyjednávání nám dovolil dát na robota malou baseballovou čepici, jakou sám Kevin slavně nosí.

Server Screen Rant měl možnost s tvůrkyní Jessicou Gao udělat exkluzivní rozhovor a probrat s ní první sérii She-Hulk: Attorney at Law. Prozradila, že je hrdá na trapné vtípky o toxickém fandomu, který je celkovým padouchem seriálu, protože ona a scenáristé dokázali zamést s troly. Prozradila, že byli schopni být tak přesní v kritice trolů, i když seriál psali před třemi lety, protože jsou prostě tak předvídatelní a nudní.

Seriál jsme začali psát před třemi lety, tak dávno to všechno je. Skutečnost, že jsme pokaždé dokázali velmi přesně předpovědět, jaká bude toxická reakce, je smutná, ale také ukazuje, jak jsou tito lidé unavení a neoriginální. Před třemi lety jsem vám mohla říct, co řeknete, protože jste prostě tak předvídatelní a nudní. Ale malý trol, který žije ve mně, byl naprosto nadšený, že jsme dokázali zesměšnit troly.

Myslíte, že se finále povedlo? Co jste říkali na vtípky mířené přímo na troly a hatery?

Foto: Disney+

Diskuze /5

Lex Luthor

Eeehh promiň Hanzi, ale mýlíš se nechtěl by sis zahrát piškvorky aby sis vylepšíl skore https://www.youtube.com/watch?… moje oblíbená scéna ze smrtonosné pasti 1 zkuste příště vymyslet něco lepšího takhle jste nám ve finále She Hulk jen ukázali, že celé MCU řídí banda idiotů, kterým šéfuje dětský robot myslím, že Tony Stark se musí obracet v hrobě, když vidí co se se světem za který položil život stává.

11.11.2022 | 21:45:01
Toso11

andor ukázal že star wars vie biť vážne a aj zaujímavé no nudné zároveň a naozaj tam nieje počuť nič o ženách alebo rase takže problémom bude niečo iné rovnako ako kenobi zlihal zlihala aj she hulk a dostala sa na totálne dno mcu tvorcovia si vytrhnú tie najviac „toxic“ urážky ktoré potom okomentujú a zdiskreditujú celú negativitu k ich výtvoru … ktorý zas a znova bol o ničom a len ukazuje ako sa disney miesto výberu originálneho tvorcu uchyľuje ku kástingu nejakých aktivistov ktorý sú odrezaný od sveta a riešia častokrát reakcie neplnoletých na twitteri … krásne je vidieť že jej rola v seriály bola vybraná miesto na vytvorenie úžasného zábavného diela len na dokazovanie niečej trollskej povahy

11.11.2022 | 22:00:06
Filip Ondrej

Maj být fakt na co pyšní. Seriál se přímo snažil aby se nelíbil a byl hejtován. A plyvat po vlastním fandomu mi nepříjde jako správná cesta. Pokud bychom brali seriál She-Hulk vážně jako kánon MCU (já se ho tak nesnažím brát) tak podkopává celou frančízu a ukazuje naprostý dno kam může klesnout.

11.11.2022 | 23:01:48
dbar

Takže každý, kdo se opováží něco jen trošku kritizovat, je toxický trol… Kam ten svět spěje.

13.11.2022 | 16:33:26
PStark

Za mě zbytečný seriál. Pardon za výrazy ale je to odpad a sračka!!

14.11.2022 | 13:57:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Hvězda ze seriálu Letuška se připojuje k seriálu

Hvězda ze seriálu Letuška se připojuje k seriálu

Do seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička přichází herec, kterého můžete znát hlavně ze seriálu Letuška. Herec Griffin Matthews se se zprávou pochlubil na svém Instagramu a sám přiznal, že ani v jeho nejdivočejších snech si nemyslel, že se dostane do MCU. Zatím není známo, jakou roli bude hrát.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama