Shooter (Odstřelovač)
89/100 - 28×

Shooter(Odstřelovač)

Seriál Shooter se soustředí na amerického vojenského odstřelovače, který je křivě obviněn z pokusu o zabití prezidenta.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | USA Network | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
hrají
Ryan Phillippe (Bob Lee Swagger), Omar Epps (Isaac Johnson), Shantel VanSanten (Julie Swgger), Cynthia Addai-Robinson (Nadine Memphis), Eddie McClintock (Jack Payne)

S03E13: Red Light

S03E13: Red Light

Po výbuchu v DC se Bob Lee pokusí ukončit Atlas jednou provždy, to vše se snaží zachránit jeho manželství a svázat zbývající vlákna z jeho minulosti.

cz sk
13.9.2018
790 000
42 minut

Isaac, Nadine a Harris si ve vládě najdou nové role.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Na první sérii se někdy, až to odvysílá nějaká naše TV podívám… Ale zbytek už byl prostě horší… Konec byl… No… Asi smutnej… Spíš jsem čekal, že by mohl nějak zemřít Bob Lee, ale ne že odstřelí Julii i když s tím rozcházením byla už protivná… Poslední výstřel byl sice excelentní, ale už to prostě nebylo ono…

28.12.2018 | 2:07:01
captain

Důstojné zakončení seriálu. Sice s menším přemlouváním, ale dodívali jsme se. Škoda nevyužitého potenciálu. Do posledních 3 dílů přehnaně nacpali tolik děje, v čem by se jindy babrali půl sezóny… Celkově slušný seriál. Bohužel první série zůstává nepřekonána. Nemohu říct, že bych se ještě někdy chtěl dívat znova.

25.12.2018 | 19:53:07

Filtr seriálů
Reklama