Stranger Things Steve a Nancy se opět utkají s Demogorgonem, tentokrát ve hře

Steve a Nancy se opět utkají s Demogorgonem, tentokrát ve hře

Steve a Nancy se opět utkají s Demogorgonem, tentokrát ve hře

Stranger Things zamíří jako nové rozšíření do populární multiplayerové hry Dead by Daylight. Demogorgon tak získá možnost lovit další ikonické hrdiny, zatímco Steve a Nancy se utkají s ostatními legendárními monstry.

21 1
25.8.2019

Dead by Daylight je multiplayerová asynchronní hororová hra, kde proti sobě stojí jeden hráč jako zabiják s cílem usmrtit nebohé čtyři protihráče coby přeživší, kteří se mu snaží uniknout. V nejnovějším placeném doplňku se hráči dočkají i rozšíření podle populárního seriálu Stranger Things, a to Nancy Wheeler, Stevea Harringtona i děsivého Demogorgona a herní mapy Hawkins National Laboratory.

Steve a Nancy budou čelit Demogorgonovi. Foto: Behaviour Interactive


Pro tuto hru není spojení s ikonickými monstry/zabijáky a jejich ústředními hrdiny žádnou novinkou. Už v minulosti se dočkali například Michaela Myerse a Laurie Strode z filmové série Halloween, Freddyho Kruegera a Quentina SmitheNoční můry, Amandy Young a detektiva Davida Tappa ze série Saw nebo i nebojácného Ashe Williamse ze seriálu Ash vs Evil Dead, ikonického Leatherface z populárního Texaského masakru motorovou pilou a v neposlední řadě také maskovaného zabijáka Ghost Face, zpopularizovaného filmovou sérií Vřískot.

Znáte hru Dead by Daylight a těšíte se na Demogorgona? Který zabiják by byl váš nejoblíbenější? A s jakým legendárním vrahounem byste se nejraději utkali vy?

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

Houba74

Zkuste si kvíz na ST :) https://youtu.be/Tw20n5r9ynE

29.9.2019 | 19:53:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Třetí série

Už jste viděli třetí řadu Stranger Things? Máme seznam všech odkazů

Už jste viděli třetí řadu Stranger Things? Máme seznam všech odkazů

Že jsou Stranger Things nacpané odkazy na filmy z 80. let, víme od první řady. Nové díly tento seznam dál rozšiřují. Seriál si především pro jeho skvělé postavy vychutnáte samozřejmě i bez znalosti těchto předloh. Odkazy tak můžete brát jako takovou třešničku na dortu nebo inspiraci, co si pustit.

Reklama

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás