Stranger Things
95/100 - 864×

Stranger Things

Když se malý chlapec ztratí, jeho matka, přátelé a místní policie musí čelit děsivým, nadpřirozeným silám, aby ho získali zpět.

USA | 2016 | Poslední sezóna
vysílání
5 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Livi Birch (Alice Creel), Elodie Grace Orkin (Angela), Eduardo Franco (Argyle), James Landry Hébert (Axel), Shannon Purser (Barbara Holland), Amy Seimetz (Becky Ives), Chris Sullivan (Benny Hammond), Dacre Montgomery (Billy Hargrove), Sean Astin (Bob Newby), Jake Busey (Bruce Lowe), Rob Morgan (Calvin Powell), Chelsea Talmadge (Carol), Catherine Curtin (Claudia Henderson), Catherine Dyer (Connie Frazier), Craig Henighan (D'Artagnan)

Steve a Nancy se opět utkají s Demogorgonem, tentokrát ve hře

Steve a Nancy se opět utkají s Demogorgonem, tentokrát ve hře

Stranger Things zamíří jako nové rozšíření do populární multiplayerové hry Dead by Daylight. Demogorgon tak získá možnost lovit další ikonické hrdiny, zatímco Steve a Nancy se utkají s ostatními legendárními monstry.

21 1
25.8.2019

Dead by Daylight je multiplayerová asynchronní hororová hra, kde proti sobě stojí jeden hráč jako zabiják s cílem usmrtit nebohé čtyři protihráče coby přeživší, kteří se mu snaží uniknout. V nejnovějším placeném doplňku se hráči dočkají i rozšíření podle populárního seriálu Stranger Things, a to Nancy Wheeler, Stevea Harringtona i děsivého Demogorgona a herní mapy Hawkins National Laboratory.

Steve a Nancy budou čelit Demogorgonovi. Foto: Behaviour Interactive

Pro tuto hru není spojení s ikonickými monstry/zabijáky a jejich ústředními hrdiny žádnou novinkou. Už v minulosti se dočkali například Michaela Myerse a Laurie Strode z filmové série Halloween, Freddyho Kruegera a Quentina SmitheNoční můry, Amandy Young a detektiva Davida Tappa ze série Saw nebo i nebojácného Ashe Williamse ze seriálu Ash vs Evil Dead, ikonického Leatherface z populárního Texaského masakru motorovou pilou a v neposlední řadě také maskovaného zabijáka Ghost Face, zpopularizovaného filmovou sérií Vřískot.

Znáte hru Dead by Daylight a těšíte se na Demogorgona? Který zabiják by byl váš nejoblíbenější? A s jakým legendárním vrahounem byste se nejraději utkali vy?

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

Houba74

Zkuste si kvíz na ST :) https://youtu.be/Tw20n5r9ynE

29.9.2019 | 19:53:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E09: Chapter Nine: The Piggyback

cz100%
DOKONČENO

Epizody nezapomeňte po zhlédnutí ohodnotit

Ohodnoťte Stranger Things

Nepřehlédněte

Při premiéře posledních dvou epizod čtvrté řady spadnul Netflix

Při premiéře posledních dvou epizod čtvrté řady spadnul Netflix

Během dnešní premiéry druhé části čtvrté řady streamovací platforma Netflix spadla. Díky natěšeným divákům seriálu Stranger Things stránky spadly, ale po několika hodinách to vyřešili.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama