Supernatural (Lovci duchů)
95/100 - 765×

Supernatural(Lovci duchů)

Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | CW, The WB | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Jim Beaver (Bobby Singer), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),

S01E15: The Benders

S01E15: The Benders

Dean se vydává hledat Sama, který byl unesen rodinou žijící v lesích, která loví lidi pro zábavu.

sk
14.2.2006
3 960 000
44 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Síce sa tentokrát nejednalo o nadprirodzenú zápletku, že ale to vôbec nevadilo. Napätia bolo viac než len požehnane. V zárodku išlo o skvelý Thriller, ktorý mal pomerne dosť šokujúci príbeh. Bratia Winchesterovci sa prišli pozrieť na to, čo stojí záhadnými únosmi a zmiznutiami. Ich intuícia sa ukázala byť správna, v tomto prípade nešlo o nič paranormálne, na čo sú zvyknutí. Lenže tentoraz išlo o niečo o dosť desivejšie a nechutnejšie. Keďže Sama tiež uniesli a tak Dean bol odkázaný len sám na seba. Vydal sa nájsť svojho strateného Sama a keď ho konečne našiel, zistil, že má do dočinenia s rodinou neľútostných kanibalov, ktorí lovia len tak pre zábavu.

19.1.2021 | 23:50:31
wrong

myslela som, že bez príšer to bude príšerný diel, ale bol príšerne dobrý :-D

29.11.2017 | 18:05:08
eli.hot

Nějak jsem nepochytila jméno – ale nebyla to Judy Milles? :) Každopádně skvělej díl. Jen mi dochází že na rekapitulaci je těch sérií pro mě ještě hodně.

26.9.2017 | 11:31:02

Carry on

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty: Jak šel čas

Plakáty: Jak šel čas

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama