Supernatural (Lovci duchů)
95/100 - 765×

Supernatural(Lovci duchů)

Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | CW, The WB | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Jim Beaver (Bobby Singer), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),

S02E06: No Exit

S02E06: No Exit

Sam a Dean vyšetřují vraždy blonďatých žen a zjistí, že za nimi stojí duch sériového vraha z USA.

sk
2.11.2006
3 380 000
42 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Dean a Sam znovu navštívili Joannu, ktorá je akurát uprostred hádky so svojou matkou. Jo nadobudne podozrenia, že sa v nejakom byte deje niečo nadprirodzené. Tohto prípadu sa teda chopia Dean a Sam, lenže Jo sa k ním aj tak nakoniec pridala. Spoločne prišli na to, ako že majú čo dočinenia s duchom sériového vraha. Scény z úzkych chodieb, ktoré sa skrýval za stenou a z kanalizácie boli velice atmosférické. A tá scéna s Deanom a autom na miešanie betónu bola skutočne epická. Medzi Deanom a Jo bola parádna chémia, pekne to medzi nimi iskrilo. A ich interakcia bola neskutočná, bolo medzi nimi cítiť sexuálne napätie. Bolo jasné, že sa Joanna zaľúbila do Deana. Škoda, že im to nakoniec nevyšlo, keďže sa dozvedela krutú pravdu o svojom otcovi. Preto požiadala obidvoch Winchesterovcov, aby odišli.

22.1.2021 | 18:18:12
Kathepsin

tak tento a předchozí díl opravdu stály za to :) začíná mě to bait čím dál víc, a to jsem tenhle seriál původně nechtěl vůbec sledovat :D jsem rád, že to jedno odpoledne bylo tak moc nudné, že jsem si to pustil :)

13.2.2018 | 11:11:58
eli.hot

Doost dobrej díl :) Otravnou holku tento seriál docela potřebuje! Hned to víc jiskří!

28.9.2017 | 21:14:55

Carry on

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty: Jak šel čas

Plakáty: Jak šel čas

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama