Supernatural (Lovci duchů) Interview s Jimem Beaverem

Interview s Jimem Beaverem

Interview s Jimem Beaverem

Webová stránka SuperWiki.com sestavila s pomocí jejích fanoušků otázky pro herce Jima Beavera (postava Bobbyho Singera), který otázky milerád zodpověděl pomocí emailu.


0 0
11.1.2014

Nejdůležitější otázkou jistě bylo, jestli se postava Bobbyho do seriálu vrátí. „Jestli se Bobby Singer nevrátí do "Supernatural“ znova, budu velmi, velmi, velmi nešťastný,„ odpovídá Beaver. "Nemyslím si, že bychom ho viděli naposledy. Koneckonců je to "Supernatural“. Ale kdo ví?"

Další důležitou otázkou spojenou s případným návratem je, zda by pokračoval románek mezi Bobbym a šerifkou Jodi Mills. „Oh, ano, prosím! Pro mě jedno z největších zklamání byl zrod tohoto vztahu a pak zahození, jako by nikoho nezajímalo co bude s Bobbym a Jodi.“


Dalším zajímavým tématem pro fanoušky jistě, jak moc jsou si Bobby SInger a Jim Beaver podobní.„Od začátku se mi zdál Bobby jako dobrá volba. Rád si myslím, že jsem jako Bobby, ačkoli nejsem tak statečný ani chytrý. Myslím, že je více Bobbyho ve mě, než mě v Bobbym.“

Na závěr jsme vypíchli, jaký je Bobbyho nejoblíbenější citát Jima: „Kliď se z mýho domu, než do tebe naperu tolik soli, že budeš srát maggi v kostkách. To je, přátelé, skvělá věta.“ (Pozn. v originále „Get the hell off my property or I'll fill you so full of rock salt you crap margaritas.“)

Pokud se chcete dozvědět více o spolupráci se štábem Supernatural a dalších projektech Jima Beavera, přečtěte si celý rozhovor zde.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !