The Blacklist (Černá listina)
94/100 - 141×

The Blacklist(Černá listina)

V roce 1990 se jeden muž obrátí zády své rodině i své vlasti. Prostě zmizí. O čtyři roky později se opět zjeví a začne nepřátelům prodávat utajené informace. Příštích dvacet let stráví budováním sítě zlodějů, hackerů a zabijáků. Nyní se bez varování udá a nabízí detailní informace o těch nejnebezpečnějších zločincích. Dá se mu věřit?

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Mysteriózní
hrají
James Spader (Raymond Reddington), Megan Boone (Elizabeth Keen), Diego Klattenhoff (Donald Ressler), Harry Lennix (Harold Cooper), Amir Arison (Aram Mojtabai), Hisham Tawfiq (Dembe Zuma), Ryan Eggold (Tom Keen), Mozhan Marnò (Samar Navabi), Parminder Nagra (Meera Malik)

S08E21: Nachalo

S08E21: Nachalo

Reddington se rozhodne, že je čas říct Liz celou pravdu.

sk
17.6.2021
2 348 000
43 minut

Scénář: John Eisendrath, Jon Bokenkamp, Lukas Reiter
Režie: Kurt Kuenne

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
TeronGorefiend

Pročet jsem si X diskusí o Rederině a z několika důvodů si myslim, že je to hrozně svůdná kravina. První důvod je technický a stručně řečeno mi těla Katariny a Reda přijdou natolik nekompatibilní, že by Red vytvořenej z Rostový vypadal prostě jinak a že by si toho během série spousta lidí všimla. Pokud jde o injekce, byly součástí podzápletky s Redovým zdravím, kdy i omdlel a byl na kapačkách, tuhle zápletku pak nějak opustili. Samotná proměna matky v Reda by mi vůči Liz přišla jako hroznej hnus. Tohle by se hodilo jako pomsta po rozvodu, ne jako krok vůči milované dceři. Podle mě je Rostova někde zašitá (možná všem na očích), Liz se k ní s Agnes uklidí, Red se s Jednotkou pustí do zbytku Cabalu. A nejspíš umírá, bude chtít případnou smrt z Lizzyných rukou, což je ten požadavek z finále.

23.6.2021 | 21:11:12
Imma

Že je Red máma si myslim asi tak od doby, co si píchal všechny ty injekce a taky podle toho jak se choval ke „Katarině“ – bylo tak nějak jasný, že to nebude ta pravá mamka. Linka s Iljou taky dala velkej hint. Mě to nevadí, neni žádný velký scifi předělat se z ženský na chlapa a vysvětlovalo by to většinu věcí, co pochopit nešlo, ale třeba mě ještě překvapí :)

22.6.2021 | 14:26:47
Jeff73

Nic jineho, nez ze je Red mamka mi z toho nevychazi

21.6.2021 | 21:30:00
Duko

Jestli je Red přešitá Katarina, tak už vím, že znovu se na seriál už nikdy nepodivám

19.6.2021 | 16:23:18
igwar

Podľa mňa skvelá epizóda, ktorá si zaslúži aj viac ako 5*. Skoro celá epizóda je jeden veľký flashback, ktorý nám konečne vysvetlí značnú časť príbehu okolo Liz. A áno, nie su to žiadne nové šokujúce informácie, lebo viacero vecí nám seriál po malých kúskoch naznačoval a teraz sú len pospájané v tom správnom svetle. Vždy lepšie, ako nejaká nová info, ktorá všetko prevráti na ruby a zas by sme vedeli prd. Prerušenie na konci nie je samoúčelné pre natiahnutie príbehu do ďalšej epizódy. Na rozdiel od predchádzajúcich niekoľko epizód, kde to presne tak bolo, tu ešte aj pár sekúnd pred koncom nastane zaujmavý zvrat. A k tomu všetkému začína byť jasné kto je Red. Priamo to síce vďaka prerušeniu flasbacku povedané nebolo, ale všetko dovtedy povedané túto hypotézu potvrdzuje na 100%.

19.6.2021 | 10:27:28
Sajmen

Akože podľa mňa sme sa nič moc nového v tejto epizóde nedozvedeli – že Red stále vravel pravdu Liz (vieme) že jej nepovedal všetko aby ju ochránil (vieme) alebo aby neurobila kolosalnu chybu ako konieckoncov robila vlastne celú 8smu seriu(vieme a vidíme).. V tejto epizóde sa mihol Spader pár minút ktoré stáli za to -ostatok shit..V rozhovoroch s hercami sa tí nechali počuť aká super bude 8ma séria-neviem,ale až na 2–3 časti za mňa teda žiadna sláva… Uvidime ako to skončí… a 9.serii sa obávam …howgh

19.6.2021 | 9:52:33
Arianus

Cimrman od zacatku do konce XD

18.6.2021 | 10:54:17
Lex Luthor

Red říká Liz pravdu, ale díky vlastní blbosti agentky Keenové zrovna v tom nejlepším jsou přerušeni nezvaným hostem.

17.6.2021 | 15:57:37

Redův seznam

Nahlédněte do Černé listiny

Nahlédněte do Černé listiny

Během zatím osmi řad a 174 epizod kriminálního seriálu The Blacklist bylo odhaleno několik desítek položek z tajemného seznamu, za nímž stojí Raymond Reddington. Kdo je na první příčce a kolik položek listina vlastně čítá? To se dozvíte v tomto přehledu.

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama