The Blacklist (Černá listina) Aram Mojtabai

Aram Mojtabai

Aram Mojtabai

Počítačový expert a analytik.

Sezóny 5
2013 - 2018

Aram Mojtabai funguje jako „ajťák“ jednotky, která má na starost případ Raymond Reddington. Má ve zvyku občas odlehčit mnohdy vážnou atmosféru, je inteligentní a pro tým je velkým přínosem.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Počítačový kouzelník, obětavý přítel a dobrý člověk. Někomu může občas vadit jeho chování, ale je potřeba si uvědomit, že to vážně není agent do terénu. Jeho dějová linka se Samar byla úžasná. Když to skončilo, tak jsem z toho byl stejně v p*deli jako Aram. Něco takového si nezasloužil. Bylo to vážně kruté rozloučení. :-(

19.5.2019 | 12:44:34
Lex Luthor

IT technik dobrý, ale některé jeho výstupy nemám rád

18.7.2018 | 23:28:16
petprikcz

IT mega star

5.3.2018 | 18:37:15
Drahu68

Scéna nad prázdným hrobem :-) z něj pro mne dělá nej postavu

1.10.2016 | 19:40:57

Titulky

Epizoda S07E13: Newton Purcell

České titulky k 7. řadě budou z oficiální distribuce Netflixu. Než se na cokoliv začnete ptát, přečtěte si prosím toto krátké vyjádření. Veškeré komentáře k titulkům směřujte výhradně do této diskuze.

Nekončíme

Osmá řada Černé listiny je zaručená

Osmá řada Černé listiny je zaručená

Stanice NBC přináší radostné zprávy pro fanoušky dramatu The Blacklist. James Spader se vrátí jakožto Raymond Reddington i v nadcházející sezóně s již osmou řadou tohoto seriálu. Rovněž bylo prozrazeno, že sedmá série bude pokračovat od 21. března.

Reklama

Prohlédněte si Redův seznam

Listina v celé své kráse

Listina v celé své kráse

Během zatím šesti sérií krimi The Blacklist jsme měli tu čest poznat desítky různých položek ze seznamu Raymonda Reddingtona. Pojďme se na něj podívat detailněji. Kdo je tou zatím nejvýše postavenou osobou na Černé listině? A kolik položek listina vlastně čítá?

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás