The Blacklist (Černá listina)
94/100 - 142×

The Blacklist(Černá listina)

V roce 1990 se jeden muž obrátí zády své rodině i své vlasti. Prostě zmizí. O čtyři roky později se opět zjeví a začne nepřátelům prodávat utajené informace. Příštích dvacet let stráví budováním sítě zlodějů, hackerů a zabijáků. Nyní se bez varování udá a nabízí detailní informace o těch nejnebezpečnějších zločincích. Dá se mu věřit?

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Mysteriózní
hrají
James Spader (Raymond Reddington), Megan Boone (Elizabeth Keen), Diego Klattenhoff (Donald Ressler), Harry Lennix (Harold Cooper), Amir Arison (Aram Mojtabai), Hisham Tawfiq (Dembe Zuma), Ryan Eggold (Tom Keen), Mozhan Marnò (Samar Navabi), Parminder Nagra (Meera Malik)

Samar Navabi

Samar Navabi

Odhodlaná agentka Mosadu pracující pro FBI.

Sezóny 5
2014 - 2019

Samar Navabiová je agentkou Mosadu, kterou Raymond Reddington později uvítá v jednotce FBI jako jednu z osob, které mají mít na starost jeho případy. Je velmi odměřená a také pracovitá.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Samar byla skvělá agentka. Její odchod ze seriálu a hlavně ten důvod pro mě byl stejně zdrcující jako pro Arama. Jako kdyby za to mohli tvůrci. Přišlo mi, že se jí snažili dát nějakou nemoc, aby hráli na city a tak, ale přerostlo jim to přes hlavu, nevěděli kudy kam a tak se rozhodli její účast v seriálu ukončit. Každopádně škoda. Bude mi tam chybět. Snad se ještě někdy ukáže.

19.5.2019 | 12:53:47
Lex Luthor

Samar je fajn

18.7.2018 | 23:29:51
Mates225

Tedy nevím, co to s ní v té 4. řadě udělali.

14.2.2017 | 23:25:53
Drahu68

Čtvrtou sérii začala být taková nějaká zapšklá :-/

7.10.2016 | 16:50:57

Redův seznam

Nahlédněte do Černé listiny

Nahlédněte do Černé listiny

Během zatím osmi řad a 174 epizod kriminálního seriálu The Blacklist bylo odhaleno několik desítek položek z tajemného seznamu, za nímž stojí Raymond Reddington. Kdo je na první příčce a kolik položek listina vlastně čítá? To se dozvíte v tomto přehledu.

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama