The Blacklist (Černá listina) Harold Cooper

Harold Cooper

Harold Cooper

Zástupce ředitele FBI a velitel tajné jednotky.

Sezóny 5
2013 - 2018

Harold Cooper je zástupce ředitele FBI, který dostává na starost tajnou jednotku zaměřenou na spolupráci s notoricky známým zločincem Raymondem Reddingtonem. Cooper je člověk se striktní morálkou, pročež je mu poněkud nepříjemné pracovat po boku kriminálníka.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Skvělý vývoj postavy. Od začátku bezskrupulózní velitel, který se řídí pouze zákony a pravidly. Na konci velitel, který se nebojí dělat špinavou práci (včetně vydírání prezidenta USA) aby chránil své zaměstnance a přátele (včetně Reda). :-)

19.5.2019 | 12:40:47
Lex Luthor

Velitel Lok z Matrixu. Jako ředitel speciální jednotky FBI je dobrý

18.7.2018 | 23:27:02

Titulky

Epizoda S07E02: Louis T. Steinhil: Conclusion

cz100%
DOKONČENO

České titulky k 7. řadě budou z oficiální distribuce Netflixu. Než se na cokoliv začnete ptát, přečtěte si prosím toto krátké vyjádření. Veškeré komentáře k titulkům směřujte výhradně do této diskuze.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Prohlédněte si Redův seznam

Listina v celé své kráse

Listina v celé své kráse

Během zatím šesti sérií krimi The Blacklist jsme měli tu čest poznat desítky různých položek ze seznamu Raymonda Reddingtona. Pojďme se na něj podívat detailněji. Kdo je tou zatím nejvýše postavenou osobou na Černé listině? A kolik položek listina vlastně čítá?

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás