The Borgias (Borgiové)
90/100 - 73×

The Borgias(Borgiové)

Řím roku 1492, centrum křesťanského světa, sídlo papeže. Papež měl moc korunovat krále a mohl je také koruny zbavit, ovlivňoval chod impérií. Inocenc VIII. umíral, církev se utápěla v korupci a papežský trůn byla výhra, kterou chtěl každý…

Kanada | 2011 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Životopisný
hrají
Peter Sullivan (Ascanio Sforza), Gina McKee (Caterina Sforza), François Arnaud (Cesare Borgia), Lotte Verbeek (Giulia Farnese), Colm Feore (Giuliano Della Rovere), Holliday Grainger (Lucrezia Borgia), Ivan Kaye (Ludovico Sforza), Sean Harris (Micheletto Corella), Julian Bleach (Niccolò Machiavelli), Jeremy Irons (Rodrigo Borgia), Joanne Whalley (Vanozza Cattaneo), David Oakes (Juan Borgia), Sebastian De Souza (Alfonso d'Aragona), Thure Lindhardt (Rufio)

S03E05: The Wolf and the Lamb

S03E05: The Wolf and the Lamb

Cesareho diplomatická mise do Francie je úspěšná – podaří se mu uzavřít spojenectví s arcibiskupem d’Amboisem a ožení se s Charlottou d’Albert. Mezitím v Římě svůdná a nebezpečně duševně narušená Bianca spáchá sebevraždu, čímž Alexandra a kardinála Sforzu přiměje začít plánovat pomstu Gonzagovi. Lucrezie se svým manželem odjíždí do Neapole za Michelettova doprvodu. Král Ferdinand nadále odmítá přijmout malého Giovanniho u dvora. Když se to Lucrezia dozví, rozhodne se ho otrávit.

12.5.2013
750 000
50 minut

Upoutávka:

Thumbnail Play icon

Ukázky z dílu:

Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon

Foto: ShowtimeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama