The Borgias (Borgiové)
90/100 - 72×

The Borgias(Borgiové)

Řím roku 1492, centrum křesťanského světa, sídlo papeže. Papež měl moc korunovat krále a mohl je také koruny zbavit, ovlivňoval chod impérií. Inocenc VIII. umíral, církev se utápěla v korupci a papežský trůn byla výhra, kterou chtěl každý…

Kanada | 2011 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Životopisný
hrají
Peter Sullivan (Ascanio Sforza), Gina McKee (Caterina Sforza), François Arnaud (Cesare Borgia), Lotte Verbeek (Giulia Farnese), Colm Feore (Giuliano Della Rovere), Holliday Grainger (Lucrezia Borgia), Ivan Kaye (Ludovico Sforza), Sean Harris (Micheletto Corella), Julian Bleach (Niccolò Machiavelli), Jeremy Irons (Rodrigo Borgia), Joanne Whalley (Vanozza Cattaneo), David Oakes (Juan Borgia), Sebastian De Souza (Alfonso d'Aragona), Thure Lindhardt (Rufio)

Micheletto Corella

Micheletto Corella

Profesionál.

Sezóny 3
2011 - 2013

Micheletto je Cesareho pravá ruka. Přestože ho původně najal Giuliano Della Rovere, Cesaremu se snadno povedlo přetáhnout ho na svou stranu. Je nelítostným zabijákem, kterému víra v Boha nic neříká a bez reptání udělá vše, co se po něm chce. I on má ale své tajemství, svou slabinu.

Foto: Showtime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KodeynVonProzakoff

Výborná postava. Skvele odohraná. Bez neho by Cesare nemal 100% :D :D Je vám ho ľúto, bojíte sa ho, chápete ho, hnusí sa Vám, fandíte mu – to všetko je Micheletto

7.9.2017 | 19:55:51

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama