The Borgias (Borgiové)
90/100 - 71×

The Borgias(Borgiové)

Řím roku 1492, centrum křesťanského světa, sídlo papeže. Papež měl moc korunovat krále a mohl je také koruny zbavit, ovlivňoval chod impérií. Inocenc VIII. umíral, církev se utápěla v korupci a papežský trůn byla výhra, kterou chtěl každý…

Kanada | 2011 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Životopisný
hrají
Peter Sullivan (Ascanio Sforza), Gina McKee (Caterina Sforza), François Arnaud (Cesare Borgia), Lotte Verbeek (Giulia Farnese), Colm Feore (Giuliano Della Rovere), Holliday Grainger (Lucrezia Borgia), Ivan Kaye (Ludovico Sforza), Sean Harris (Micheletto Corella), Julian Bleach (Niccolò Machiavelli), Jeremy Irons (Rodrigo Borgia), Joanne Whalley (Vanozza Cattaneo), David Oakes (Juan Borgia), Sebastian De Souza (Alfonso d'Aragona), Thure Lindhardt (Rufio)

S03E10: The Prince

S03E10: The Prince

Alexander a Cesare se konečně usmíří. Papežská armáda je vyzbrojena díky penězům vybraným na křížovou výpravu a během oslav Svatého roku. Cesare se vydá na pochod, aby konečně pokořil Forlí, což se jeho bratrovi nepovedlo. Zatímco se chystá na útok, objeví se Micheletto, aby mu sdělil zásadní informaci, která mu pomůže město dobýt. Caterina Sforza se pokusí o sebevraždu, ale nakonec je zajata a slavnostně převezena do vězení v Římě. Opilý Alfonso vyprovokuje souboj s Cesarem, který nemůže skončit dobře.

cz sk
16.6.2013
530 000
55 minut

Upoutávka:

Thumbnail Play icon

Ukázka z dílu:

Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon

Foto: ShowtimeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama