The Borgias (Borgiové)
90/100 - 72×

The Borgias(Borgiové)

Řím roku 1492, centrum křesťanského světa, sídlo papeže. Papež měl moc korunovat krále a mohl je také koruny zbavit, ovlivňoval chod impérií. Inocenc VIII. umíral, církev se utápěla v korupci a papežský trůn byla výhra, kterou chtěl každý…

Kanada | 2011 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Životopisný
hrají
Peter Sullivan (Ascanio Sforza), Gina McKee (Caterina Sforza), François Arnaud (Cesare Borgia), Lotte Verbeek (Giulia Farnese), Colm Feore (Giuliano Della Rovere), Holliday Grainger (Lucrezia Borgia), Ivan Kaye (Ludovico Sforza), Sean Harris (Micheletto Corella), Julian Bleach (Niccolò Machiavelli), Jeremy Irons (Rodrigo Borgia), Joanne Whalley (Vanozza Cattaneo), David Oakes (Juan Borgia), Sebastian De Souza (Alfonso d'Aragona), Thure Lindhardt (Rufio)

Promo ke třetí sérii

Promo ke třetí sérii

The Borgias se vrátí už 14.4.2013!

0 0
5.2.2013

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

1Bobesh1

Záhadná otázka → Bude Rodrigo ve třetí sezóně? Přece jenom byl otráven a vypadalo to, že to má spočítaný..

admin
6.2.2013 | 11:06:12
Umpalumpa3

Tak jelikož Rodrigo Borgia zemřel až v roce 1503, tak by od tvůrců bylo hrubým narušením dějin nechat ho umřít teď. :-) I když, když si vzpomenu na Tudorovce… :D

překladatel
6.2.2013 | 11:30:16
1Bobesh1

No právě, u Američanů jeden nikdy neví, co je napadne..ale vzhledem ke třetí sérii, předpokládám, že to přežije.. Hlavně záběry s ním v traileru mi přijdou jako nové :)

admin
6.2.2013 | 15:09:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama