The Handmaid's Tale (Příběh služebnice)
91/100 - 227×

The Handmaid's Tale(Příběh služebnice)

V blízké budoucnosti vlivem pohlavních chorob a znečištěného životního prostředí lidstvo téměř ztratilo schopnost reprodukce. Nastalého chaosu využila sektářská skupina zvaná Synové Jákoba a násilně svrhla vládu. Spojené státy americké již neexistují. Teď je to republika Gileád. Totalitní režim založený na vlastním výkladu bible. Ženy již nemají žádná práva. Hrstka těch, které jsou stále plodné, jsou degradovány na tzv. služebnice, jejichž jediný úkol je rodit děti pro vládnoucí elitu. Jejich těla již nepatří jim, ale republice. Toto je příběh jedné z nich.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Elisabeth Moss (June Osborne), Alexis Bledel (Emily), Joseph Fiennes (Velitel Fred Waterford), Max Minghella (Nick Blaine), Yvonne Strahovski (Serena Joy), Samira Wiley (Moira), Madeline Brewer (Janine), Ann Dowd (Teta Lydie), O-T Fagbenle (Luke), Amanda Brugel (Rita), Sydney Sweeney (Eden Blaine), Bradley Whitford (Velitel Joseph Lawrence), Clea DuVall (Sylvia)

Luke

Luke

Manžel Offred (June). Lukovi se podařilo útéct do Kanady, ale nikdy nevzdal hledání jeho ženy a dcery.

Sezóny 3
2017 -

Foto: Hulu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Trrrdlo

Takový nijaký.

10.9.2018 | 20:49:17
Kasha

Luke je spíš taková postava z Flashbacků a co se týče přítomnosti, tak sedí na zadku v obýváku a kouká na televizi. Chápu, že asi nemá moc možností, co dělat, ale něco by mohl, alespoň se snažit zjistit, že jsou v pořádku, kde jsou a co s nimi je, ale ne jen čekat na další zprávy. Ale třeba se ve třetí serií projeví více. Jedno jeho pohrožení Waterfordovi mi přijde fakt málo.

13.7.2018 | 10:41:11
KaraSnowAllen

Nemám ho ráda, pro June absolutně nic nedělá.

8.7.2018 | 19:41:54

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama