The Handmaid's Tale (Příběh služebnice)
91/100 - 227×

The Handmaid's Tale(Příběh služebnice)

V blízké budoucnosti vlivem pohlavních chorob a znečištěného životního prostředí lidstvo téměř ztratilo schopnost reprodukce. Nastalého chaosu využila sektářská skupina zvaná Synové Jákoba a násilně svrhla vládu. Spojené státy americké již neexistují. Teď je to republika Gileád. Totalitní režim založený na vlastním výkladu bible. Ženy již nemají žádná práva. Hrstka těch, které jsou stále plodné, jsou degradovány na tzv. služebnice, jejichž jediný úkol je rodit děti pro vládnoucí elitu. Jejich těla již nepatří jim, ale republice. Toto je příběh jedné z nich.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Elisabeth Moss (June Osborne), Alexis Bledel (Emily), Joseph Fiennes (Velitel Fred Waterford), Max Minghella (Nick Blaine), Yvonne Strahovski (Serena Joy), Samira Wiley (Moira), Madeline Brewer (Janine), Ann Dowd (Teta Lydie), O-T Fagbenle (Luke), Amanda Brugel (Rita), Sydney Sweeney (Eden Blaine), Bradley Whitford (Velitel Joseph Lawrence), Clea DuVall (Sylvia)

Velitel Fred Waterford

Velitel Fred Waterford

Velitel Waterford je mocným vládním činitelem a pánem domácnosti, do které je Offred umístěna. Přesto má tendence některá pravidla porušovat.

Sezóny 3
2017 -

Foto: Hulu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ponine94

Perfektní postava. Za mě je to naprosto nesnesitelný zmetek, ale takhle dobře napsanou a zahranou postavu jsem už dlouho neviděla.

2.8.2019 | 0:01:33
modrinka

Jsem asi jedna z mála co má ráda Freda… Herec je vynikající a když je dobrý herec tak si i postavu zamilujete. Všichni ho berou jako záporáka, já v něm vidím alespoň kousek dobra. Nevím z jakého důvodu se mi líbí pár June a Fred. Je mi líto, že ho June přímo nesnáší.. :( xd Mohl by se v budoucnu otočit na stranu dobra i když to by asi poté nebyl on

28.7.2019 | 16:25:52
Jirka 007

Zaporna postava kterou bravurne ztvarnuje je bozi.Je to nepritel,ktery i kdyz si mysli,ze ma vse pod palcem,vse pod kontrolou,nevi ani co se doopravdy deje u nej doma.Chce June tak,ze konec,bude pro nej nevyhnutelny a necekany

14.7.2018 | 16:26:04
KaraSnowAllen

Jsem na štíru z hodnocením, protože ho fakt nesnáším, ale zase je strašně dobře napsaný a zahraný, stejně jako většína postav v tomhle seriálu. Na každý metr čtvereční připadá v Gileadu jeden takový a tenhle, to je jejich král. Takže zlatá střední cesta, postava kvalitní, ale nesnáším ho. To, že ho nesnáším je skoro pozitivum, seriál takové postavy prostě potřebuje.

8.7.2018 | 20:56:48

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama