The Haunting of Hill House (Dům na kopci)
95/100 - 133×

The Haunting of Hill House(Dům na kopci)

Seriálové zpracování knihy od Shirley Jacksonové zobrazuje osudy členů rodiny Crainových, kteří krátce žili v obávaném, starém domě, odkud si odnesli děsivé zážitky, které je pronásledují i o 26 let později.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 57 minut
žánr
Hororový, Nadpřirozený, Thriller
hrají
Michiel Huisman (Steven Crain), Carla Gugino (Olivia Crain), Elizabeth Reaser (Shirley Crain), Oliver Jackson-Cohen (Luke Crain), Kate Siegel (Theodora Crain), Victoria Pedretti (Eleanor Crain-Vance), Henry Thomas (Hugh Crain)


Steven Crain

Steven Crain

Steve se rozhodl sepsat všechny zážitky z dětství, které se přihodily jeho sourozencům. O domě v dospělosti vydává román, který mu přinese úspěch a velké peníze. Po tomto kroku v očích sourozenců klesl, protože násilnou cestou protlačil do světa jejich osobní informace.

Sezóny 1
2018 - 2018

Informace

Celé jméno: Steven Crain
Alias: Steve
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Pracovní náplň: spisovatel
Představitelé: Michiel Huisman (dospělý), Paxton Singleton (malý)
Status: živý

Steve se v domě nikdy nesetkal s žádným nadpřirozenem. Svému otci pomáhal dům renovovat a na své sourozence ochotně dohlížel, převážně když se báli. V dospělosti se vyrovnává s traumatem z dětství prostřednictvím autobiografie o Domě na kopci. Nikdo ze sourozenců, až na Shirley, nechce, aby jejich minulost vyplavala na povrch a roznesla se veřejně po světě. Kniha se stala bestsellerem. Dům nakonec Stevovi odhalil svou pravou tvář.


Michiel Huisman vpravo, Paxton Singleton vlevo.

Postavu Steva Craina nezapomeňte ohodnotit.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BlackSquirrel

Vadil mi že nevěřil na duchy a sám o tom psal knihy, úžasné bylo to když na vlastní oči viděl ducha svoji sestry, matky a otce, aspon ví že duchové existují, a že už může lidem věřit.

12.10.2020 | 17:08:49
mudr.scorpion

by me zajimalo kdo psal ten popis postav, protoze mi prijde, ze to delal nekdo kdo serial nevidel. Ze se jako dite nesetkal s zadnym nadprirozenem neni pravda, jen si to neuvedomoval, viz jeho konverzace s otcem v 7 nebo 8 dile …

1.10.2020 | 13:25:32

Seriál najdeš na českém Netflixu jak s titulky, tak s dabingem

Epizoda S01E10: Silence Lay Steadily

cz100%
DOKONČENO

Rádi se bojíte? Máte odvahu vstoupit do Domu na kopci? Všech deset epizod si na českém Netflixu můžete pustit buď s českým dabingem, nebo v originálním změní s českými titulky. Seriál najdete zde.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama