The Haunting of Hill House (Dům na kopci)
95/100 - 133×

The Haunting of Hill House(Dům na kopci)

Seriálové zpracování knihy od Shirley Jacksonové zobrazuje osudy členů rodiny Crainových, kteří krátce žili v obávaném, starém domě, odkud si odnesli děsivé zážitky, které je pronásledují i o 26 let později.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 57 minut
žánr
Hororový, Nadpřirozený, Thriller
hrají
Michiel Huisman (Steven Crain), Carla Gugino (Olivia Crain), Elizabeth Reaser (Shirley Crain), Oliver Jackson-Cohen (Luke Crain), Kate Siegel (Theodora Crain), Victoria Pedretti (Eleanor Crain-Vance), Henry Thomas (Hugh Crain)


Hugh Crain

Hugh Crain

Hugh Crain zastává v celém příběhu otcovskou figuru. Pracuje ve stavebnictví a společně se svojí manželkou a pěti dětmi se přestěhuje do Domu a kopci, který chtějí přestavit a následně prodat.

Sezóny 1
2018 - 2018

Informace

Celé jméno: Hugh Crain
Barva očí: modrá
Barva vlasů: černá
Pracovní náplň: stavebnictví
Představitelé: Henry Thomas (mladý), Timothy Hutton (starší)
Status: zesnulý (předávkování)

Hugh se nikdy nebál žádné práce. Když narazil na problém, bezhlavě se do něj pustil a všechno vždycky rychle vyřešil. Hill House si pro něj připravil řadu úkolů, které se pokoušel zvládnout na výbornou, ale v jednom neuspěl, a proto se propadl na samotné dno. Nepodařilo se mu ochránit svou rodinu před zlem, ač myslel, že když svým dětem zatají pravdu, dům jim nikdy nenastaví svou druhou tvář. Po velké rodinné tragédii se dětem otočil zády a sám se dál ukájel bolestí.


Henry Thomas vlevo, Timothy Hutton vpravo.

Postavu Hugha Craina nezapomeňte ohodnotit.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BlackSquirrel

tato postava mě moc nezaujala, ale udělal dobře že ti děti odvezl, ale bohužel nestihl přijet pro tu manželku. líbil se mi na 80 % :)

16.9.2020 | 17:06:17

Seriál najdeš na českém Netflixu jak s titulky, tak s dabingem

Epizoda S01E10: Silence Lay Steadily

cz100%
DOKONČENO

Rádi se bojíte? Máte odvahu vstoupit do Domu na kopci? Všech deset epizod si na českém Netflixu můžete pustit buď s českým dabingem, nebo v originálním změní s českými titulky. Seriál najdete zde.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama