The Killing (Zločin)
92/100 - 104×

The Killing(Zločin)

Killing spojuje několik příběhů ohledně jedné vraždy. Příběh vyšetřovatelů přidělených k případu, pozůstalých a podezřelých. V příběhu, který je zasazen do Seattlu, se odhaluje místní politika a zapojení politiky do celého případu. Jak příběh plyne, začíná být jasné, že neexistují žádné náhody. Každý má nějaká svá tajemství a i když si všichni myslí, že je po všem, jejich minulost je neustále dohání.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Krimi
hrají
Gregg Henry (Carl Reddick), Bex Taylor-Klaus (Bullet),

Seriál The Killing by si mohl najít nový domov

Seriál The Killing by si mohl najít nový domov

Po tom, co minulý měsíc stanice AMC zrušila tento kriminální seriál s malou kapkou mysteriózního nádechu, začínají se nyní vést brzké debaty o tom, že by jak stanice Netflix tak DirectTV mohli seriálu vdechnout znovu život

v podobě třetí série.

Všichni víme, že seriál nemá už mnoho, co by mohl vyprávět, alespoň, co se hlavní záhady týče, po tom, co byl odhalen vrah Rosie Larsenové na konci druhé série. Třetí série by mohla být nějakým druhem restartu, nebo jak by příběh mohl pokračovat prostřednictvím detektivů Lindenové a Holdera při jejich dalším vyšetřování.

Zatímco stanice Netflix odmítla skutečnost komentovat, z DirectTV se vyjádřili následovně:

Neustále vedeme jednání o tom, že bychom našim divákům přinesli nový seriál a poohlížíme se po všem, co je dostupné, ale zatím jsme neučinili žádná rozhodnutí, co se týče nového programu.

Na stanici Netflix se nyní vysílá zrušený komediální seriál Arrested Development, naopak odmítli obnovit seriály Terra Nova a The River. Naopak stanice DirectTV vyzvedla Friday Night Lights a Damages z pozadí až do seriálového nebe.

0 0
23.8.2012

Zdroj: AMC

Diskuze /3

Kamylko

no len do toho, Holder a Lindenova mi budu chybat :(

23.8.2012 | 21:42:56
Arkantos

Dufam ze nie. Tento serial ukazal co mal, bol vyborny. Jeho najvecsia kvalita vsak spocivala v uzavretom a prepracovanom pribehu. Dalsie nadvezovanie len poskodi uzasne prve dve serie. Id vlastne len o cisto marketingovy tah televizie ktora si chce prilepsit tym ze prevezme uspesny format. A prave preto, ze ide o marketingovy tah a snahu prizivit sa neverim ze pojde o taky uzasny pocin ako prve dve serie.

24.8.2012 | 11:58:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama