The Knick (Knick: Doktoři bez hranic)
95/100 - 135×

The Knick(Knick: Doktoři bez hranic)

Před sto lety stála medicína na prahu rozvoje. Jak se s nemocnými vypořádávali tehdejší doktoři a chirurgové? Bez antibiotik a s vysokou úmrtností? Seriál The Knick představuje lékaře z newyorské nemocnice Knickerbocker, kteří se na přelomu 19. a 20. století snaží zachraňovat životy.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CineMax | 42 minut
žánr
Drama, Historický
hrají
Clive Owen (John W. Thackery), André Holland (Algernon Edwards), Eve Hewson (Lucy Elkins), Eric Johnson (Everett Gallinger), Juliet Rylance (Cornelia Robertson), Jeremy Bobb (Herman Barrow), Michael Angarano (Bertram "Bertie" Chickering), Cara Seymour (řádová sestra Harriet), Chris Sullivan (Tom Cleary), David Fiero (Jacob Speight)

Algernon Edwards

Algernon Edwards

Asistent šéfa chirurgie.

Sezóny 2
2014 - 2015

Algernon Edwards (Andre Holland) je talentovaný, vystudoval Harvard, pracoval s lékařskými esy v Londýně a Paříži, přesto má problém s uznáním od kolegů. Ani jeho šéf John W. Thackery příliš neoceňuje, že mu asistenta dělá muž s takovými zkušenostmi. Všechny Edwardsovy trable vycházejí z toho, že je černý. Nevzdává se a je odhodlaný přemoci rasové předsudky.

André Holland jako Algernon Edwards. Foto: Cinemax

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Misha.d

Úžasná postava. Stále nastavuje zarputile druhou tvář i když přes tu první pořád dostává. Chytrý, šikovný a odhodlaný vždycky bojovat za svoje dovednosti. Jenom je mi ho líto, jak to má v té hnusné době těžké a jak se pořád musí rvát o místo v doktorském i běžném světě. Jsem rád, že se to postupem času přeci jen zlomí a začnou ho uznávat. Cítil jsem s ním a moc mu to přál..

25.10.2017 | 23:05:21

Nepřehlédněte

The Knick druhou řadou definitivně končí

The Knick druhou řadou definitivně končí

Lékařský seriál z doby počátků moderní medicíny byl dnes oficiálně zrušen. S diváky i kritiky milovaným seriálem a Clivem Owenem v roli Dr. Thackeryho se již neuvidíme, The Knick tak zůstane pouze u dvou sérií.

Reklama

Momentka

Momentka

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama