The Knick (Knick: Doktoři bez hranic)
95/100 - 135×

The Knick(Knick: Doktoři bez hranic)

Před sto lety stála medicína na prahu rozvoje. Jak se s nemocnými vypořádávali tehdejší doktoři a chirurgové? Bez antibiotik a s vysokou úmrtností? Seriál The Knick představuje lékaře z newyorské nemocnice Knickerbocker, kteří se na přelomu 19. a 20. století snaží zachraňovat životy.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CineMax | 42 minut
žánr
Drama, Historický
hrají
Clive Owen (John W. Thackery), André Holland (Algernon Edwards), Eve Hewson (Lucy Elkins), Eric Johnson (Everett Gallinger), Juliet Rylance (Cornelia Robertson), Jeremy Bobb (Herman Barrow), Michael Angarano (Bertram "Bertie" Chickering), Cara Seymour (řádová sestra Harriet), Chris Sullivan (Tom Cleary), David Fiero (Jacob Speight)

John W. Thackery

John W. Thackery

Primář chirurgie v nemocnici Knickerbocker.

Sezóny 2
2014 - 2015

John W. Thackery (Clive Owen) je vynikající lékař, který se nebojí provádět inovativní operace. Vizionář s nádechem doktora Frankensteina, ostrým jazykem a závislostí na kokainu a opiu. Přesto, že se snaží zachraňovat životy, jeho pacienti nemohou čekat jednání v rukavičkách. Bohužel, bez moderních vymožeností a s úrovní hygieny na počátku 20. století se těla hromadí a právě drogy pomáhají Thackerymu je překračovat.

Clive Owen jako John W. Thackery. Foto: Cinemax

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ejkix

To je zase něco na moje hormony :-D chlap roku. Perfektní charakter a perfektně zahraný.

14.12.2018 | 21:14:33
Misha.d

Thackery, Thackery. Namyšlenej doktor se závislostí na drogách. Dlužno říct, že víceméně má bejt namyšlenej na co. Je prostě dobrej. Koks udržuje jeho intelekt a um na příslušné výši, ale taky ho dost ničí. Podoba s Gregory Housem je tady více než zjevná. Ale mám ho rád. A nedovedu si moc představit, že by ho hrál někdo jiný. Clive ho zahrál úžasně.

25.10.2017 | 23:11:51
WILLIAM_MOINSPIELD

bez kokainu ani ránu ;)

1.4.2017 | 18:15:32

Nepřehlédněte

The Knick druhou řadou definitivně končí

The Knick druhou řadou definitivně končí

Lékařský seriál z doby počátků moderní medicíny byl dnes oficiálně zrušen. S diváky i kritiky milovaným seriálem a Clivem Owenem v roli Dr. Thackeryho se již neuvidíme, The Knick tak zůstane pouze u dvou sérií.

Reklama

Momentka

Momentka

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama